ردیاب جی پی اس موتورسیکلت

ردیاب جی پی اس موتور سیکلت

ردیابی موتورسیکلت با خرید ردیاب موتور سیکلت

سهل‌انگاری و بی‌احتیاطی هنگام سوار کردن مسافر، رها کردن موتورسیکلت در معابر بدون رعایت اصول ایمنی، سهل‌انگاری در نگهداری سوئیچ موتورسیکلت و پارک کردن موتورسیکلت در محل‌های ناامن می توان باعث سرقت موتورسیکلت شود.

ردیاب جی پی اس موتورسیکلت, با آنتهای های ردیابی قوی

ردیاب موتورسیکلت و جی پی اس موتور سیکلت

چقدر امنیت موتورسیکلت شما برایتان اهمیت دارد؟

سرقت موتورسیکلت های پیشرفته در حال افزایش است، زیرا در مقایسه با اتومبیل ها، بدون سر و صدا و امنیت کمتری ، به راحتی به سرقت می روند.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که روزانه بارها و بارها از موتور خود برای جابه جایی  مسیرها و رفت و آمد استفاده می نمایید بهتراست بدانید داشتن یک جی پی اس موتور و ردیاب جی پی اس موتورسیکلت, برای شما یک نیاز است.

برای چک کردن ردیاب جی پی اس موتورسیکلت شما می توانید از طریق رایانه،لپ تاپ، گوشی هوشمند ، تبلت و هردستگاهی که به اینترنت متصل می شود وارد وب سایت سامانه شوید یا برنامه ردیابی را روی گوشی موبایل خود نصب کنید و موقعیت موتورسیکلت را از طریق GPS بصورت زنده و لحظه به لحظه و بصورت آنلاین کنترل نمایید و یا سفرهای جاری را دنبال کنید و حتی به مسیرها و تاریخ قبلی نگاه کنید.

اطلاعات زمان سفر، محل های پارک شده، سرعت ، مناطق طی شده و انواع گزارشات دیگر توسط موتورسیکلت  تا یکسال در سرور ذخیره شده و در هر لحظه قابل رؤیت می باشد.

 

ردیاب |ردیاب خودرو |جی پی اس خودرو | ردیاب شخصی

درباره ردیاب خودرو ایده آل