پیمانکاران پتروشیمی

سامانه ردیابی شرکت ملی و صنایع

پیمانکاران پتروشیمی

ردیاب برای پیمانکاران پتروشیمی

 

ردیاب خودرو پتروشیمی "<yoastmark

ردیاب خودرو پتروشیمی

ردیاب خودرو پتروشیمی

ردیاب خودرو و جی پی اس خودرو  سازمانی در پتروشیمی

با توجه به اینکه بیشتر خطرات پتروشیمی مربوط واحد حمل و نقل مواد شیمیایی با توجه به خطرات احتمالی برای رانندگان متخلف (سرعت غیر مجاز, بی توجهی به علائم رانندگی و رانندگی خطرناک) یا سرقت مواد شیمیایی در شهرستان های مرزی کشور می باشد , برای مدیرت  و کاهش این خطرات احتمالی بهترین گزینه برای مدیریت این واحد پر خطر  استفاده از ردیاب خودرو و سستم مدیرت ناوگان می باشد و می توان کنترل کاملی روی کل ناوگان حمل و نقل و شناسایی رانندگان خوب و بد داشت.

درباره صنایع پتروشیمی

صنایع پتروشیمی (به انگلیسی: Petrochemical industry)، بخشی از صنایع شیمیایی است که فراورده‌های شیمیایی را از مواد خام حاصل از نفت یا گاز طبیعی تولید می‌کند.

امروزه فراورده‌های نفتی علاوه بر مصرف در زمینه سوخت وسایل نقلیه، روغن موتور و غیره، در تهیه بسیاری از قطعات مورد نیاز ساخت وسایط نقلیه، نقش ارزنده‌ای دارد. فراورده‌های نفتی در تهیه سوخت موشک‌های هدایت کننده، سفینه‌های فضایی و ماهواره‌ها و حتی در ساخت بسیاری از قطعات داخلی آن‌ها کاربرد اساسی دارد. مادهٔ اولیهٔ بیشتر داروها و حتی آنتی‌بیوتیکها از ترکیبات نفتی مشتق می‌شود.

دید کلی صنایع پتروشیمی(Petrochemical industry)، بخشی از صنایع شیمیایی است که فراورده‌های شیمیایی را از مواد خام حاصل از نفت یا گاز طبیعی تولید می‌کند. تا پیش از وارد شدن نفت به مفهوم امروزی در زندگی انسان، مواد شیمیایی مورد نیاز، بر اثر تغییر و تبدیل صنایع گیاهی و حیوانی بدست می‌آمد. اما در اوایل قرن بیستم نفت خام و گاز طبیعی به عنوان ماده اولیه برای تهیه بسیاری از ترکیبات مورد نیاز انسان، اهمیت حیاتی و روزافزونی پیدا کرده‌است. پیمانکاران پتروشیمی پیمانکاران پتروشیمی

انتخاب ردیاب خودرو 

ردیاب

جی پی اس خودرو

کاربر ردیاب خودرو

سامانه ردیابی