خدمات پس ازفروش ردیاب,ردیاب و جی پی اس

خدمات پس ازفروش 

دستگاه های ردیاب و جی پی اس پیشرفته با امکانات بالا در سراسر ایران

 

ردیاب و جی پی اس و خدمات پس ازفروش ردیاب

خدمات پس از فروش ردیاب و جی پی اس شرکت ایده ال

خدمات پس از فروش کلید رضایتمندی مشتریان

ارائه خدمات با کیفیت و هزینه مناسب

10 سال خدمات پس ازفروش ردیاب GPS

پس از انتخاب یک دستگاه  خوب ، بیشترین دغدغه مشتریان ، خدمات پس از فروش یا همان نگهداری و پشتیبانی آن دستگاه است.

ایده آل با مجموعه‌ای از کارشناسان و متخصصان زبده ، نیازهای مشتریان را در تمامی مراحل نصب ردیاب و جی پی اس ، راه‌اندازی  و استفاده از  پاسخگو است.

ایده آل خدمات پشتیبانی دستگاه های ردیاب خودرو ، جی پی اس خودرو و ردیاب شخصی را بعنوان یکی ازمراحل اصلی چرخه حیات محصول و پل ارتباطی پایدار با مشتریانش می داند و همواره مجموعه شرکت تمام تلاش خود رابکار گرفته تا با رفع ابهامات ومشکلات ، شرایط لازم برای استفاده کاملتر مشتریان از امکانات دستگاه های ردیاب خودرو ، جی پی اس خودرو و ردیاب شخصی فراهم گردد.

تعداد و تنوع مشتریان ردیاب ایده آل ازنظر نوع مالکیت ، پراکندگی جغرافیایی و دامنه فعالیت کسب و کار آنها ، باعث شده گنجینه‌ای از فرایندها و تجربه‌ های حرفه‌ای از کسب وکارهای گوناگون دراختیار ما قرارگیرد. همین عامل به ما کمک می کند تا پشتیبانی کامل وموثری به مشتریان ارائه دهیم و مشتریان را دربالا بردن بهره وری از ردیاب و جی پی اس یاری نمائیم.

مشتریان محترم ، جهت خدمات پس ازفروش ، می توانند از طریق شماره تلفن های پشتیبانی 09120572101 – 09132092853 – 03132225418 – اطلاعات مورد نیاز خود را کسب و یا پیشنهادات ، انتقادات و شکایات خود را به اطلاع مدیران شرکت برسانند.

ردیابردیاب خودرو | جی پی اس خودرو | ردیاب شخصی | ردیاب ماهواره ای 

درباره ردیاب خودرو ایده آل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *