جی پی اس دقیق شخصی

 

ردیابی و نظارت دقیق با  جی پی اس دقیق شخصی ایده آل

جی پی اس دقیق ایده ال وسيله ای است  کوچک و پرکاربرد ، که از آن می توانید به منظور مکان يابی دقيق اشيا و افراد مختلف (ردیابی کودکان ، سالمندان ، بیماران آلزایمری ، ویزیتورها ، بازاریاب ها ، حیوانات خانگی، کیف و اشیا قیمتی و…) استفاده کنید. اين دستگاه پس از هر بار شارژ شدن امکان ارسال پيوسته اطلاعات به  به گوشی تلفن همراه شما و يا هر دستگاه ديگر متصل به اينترنت را دارد. همچنین به منظور سهولت دسترسی کاربران ، در حالت آنلاین از 4 طریق موقعیت دستگاه ،قابل  ردیابی و نظارت دقیق می باشد .  شما مشتری گرامی می توانید نرم افزار ردیابی ایده آل را به راحتی بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب ، و از موقعیت دستگاه ردیاب خود مطلع شوید و گزارش های مختلف را مشاهده نمایید.

 جی پی اس دقیق و ردیابی و نظارت دقیق با جی پی اس شخصی

کنترل و نظارت دقیق موقعیت اشخاص با جی پی اس شخصی

ردیابی و نظارت دقیق عملکرد پرسنل با جی پی اس دقیق

 جی پی اس دقیق شخصی ایده آل با امکاناتی همچون کنترل و ردیابی مسیر حرکت بصورت آنلاین ، ردیابی بصورت آفلاین با استفاده از پیامک ، محاسبه مسافت پیموده شده، تعیین محدوده و … برای کارفرمایان ، شرایط تحلیل عملکرد نیرو با هدف رسیدن به حداکثر کارایی فراهم شده است.

شغل بعضی از کارمندان به گونه ای است

که خارج از دفتر کار می باشند. کارمندانی مثل بازاریاب‌ ها و راننده‌ ها که عملکرد صحیح آن‌ها تاثیر زیادی در راندمان کاری شرکت خواهد داشت . این کارمندان عموما احساس آزادی بیشتری دارند و به همین خاطر ، مدیران بیشتر نگران وضعیت آن‌ها هستند.

ردیابی و نظارت دقیق بر عملکرد آن ها در هر لحظه و راحتی استفاده از آن از ویژگی‌های  جی پی اس دقیق ایده آل هستند که کارفرمایان با تکیه به آن‌ها می توانند از وضعیت لحظه‌ای کارمندان خود آگاه شوند.

 

 جی پی اس دقیق ایده آل یکی از با کیفیت ترین جی پی اس شخصی موجود در بازار می باشد که در قالب  4 سیستم شگفت انگیز ردیابی ، امکان مشاهده موقعیت و مسیر حرکتی  وسایل نقلیه شخصی یا شرکتی ، ویزیتور ها ، بازاریاب ها ، سالمندان ، کودکان و … را بصورت آنلاین و آفلاین فراهم می کند.

 

 

ردیاب کودکان | ردیاب سالمندان | ردیاب بازاریاب | ردیاب خودرو |ردیاب بیمار | ردیاب کیف

درباره idealfa

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *