ردیاب ها ی خودرو شخصی و جی پی اس خودرو ها در جهان

ردیاب ها در جهان و مصارف گوناگون

استفاده از ردیاب و جی پی اس خودرو ها در جهان

درباره ردیاب ها و استفاده از ردیاب وجی پی اس برتر


استفاده از ردیاب  جی پی اس برای آتش نشان ها:

طبق آماری که FEMA منتشر کرده است سال به سال آمار آتش سوزی بیشتر می شود اما با روی کار آمدن تکنولوژی ردیاب جی پی اس و استفاده از دستگاه ردیاب شخصی و ردیاب جی پی اس خودرو باعث کم شدن این آمار شده است زیرا وجود دستگاه ردیاب می تواند کمک شایانی به مهار آتش و هم چنین جان آتش نشانها بکند. ردیاب ها

مزایای استفاده از ردیاب برای آتش نشان ها:

1-استفاده از ردیاب برای ماشین آتش نشانی :

اینکه ماشین آتش نشانی بتواند سریعا خود را به محلی که آتش سوزی رخ داده است خیلی حائز اهمیت است اگر آتش سوزی در محل سکونت باشد .مسلما مهار نکردن آتش حتی باعث به خطر افتادن جان انسانهای دیگر می شود و حتی اگر آتش سوزی در جنگل ها رخ دهد نه تنها آتش جنگل ها را تهدید می کند بلکه باعث به خطر افتادن جان حیوانات جنگل و حتی حیوانات نادر و کمیاب می شود.

ردیاب ها

دلیل نصب ردیاب خودرو

بنابراین زمان خیلی می تواند باعث مهار کردن آتش شود به همین دلیل نصب ردیاب خودرو روی ماشین آتش نشانی باعث می شود که با استفاده از نقشه جی پی اس نزدیکترین ماشین را به محل مورد نظر اعزام کنید تا با سریعترین زمان ممکن ماشین به محل آتش سوزی برسد.

2-اعزام به موقع :

وجود دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو روی ماشین ها باعث می شود که اعزام به موقع و سریع صورت بگیرد و در صورت نیاز اگر متوجه بشوید که محل آتش سوزی نیاز به نیروهای انسانی بیشتری دارد و حتی نیاز به ماشین های سنگین چون بولدیزر و تراکتور می باشد سریعا ماشین های مورد نظر را که در نزدیکترین نقطه به محل مورد نظر هستند اعزام کنید تا آتش سریعا مهار شود.

3-حفظ جان آتش نشان بااستفاده از ردیاب :

استفاده از ردیاب جی پی اس
برای آتش نشان ها از این نظر حائز اهمیت است که شغل آتش نشانی بسیار سخت و خطرناک می باشد و هر آن ممکن است جان آتش نشان به خطر بیفتد بنابراین وجود دستگاه شخصی روی آتش نشان ها باعث فراهم شدن امنیت جانی آتش نشان ها می باشد.
یکی از چیزهایی که ریس آتش نشانها به آن توجه می کنند در ابتدا حفظ امنیت آتش نشان ها می باشد و سپس به فکر مهار آتش سوزی منطقه می باشند ممکن است یک آتش نشان مامور مهار یک قسمتی از جنگل شود و در عین حال با آتش سوزی بدی برخورد کند که راهی برای نجات نداشته باشد با

نصب ردیاب

پیشگیری از سرقت با ردیاب خودرو


آنچه که مشخص است اگر شما حتی از دستگاه دزدگیر خودرو استفاده کنید سارقان خودرو به ترفندهای زیادی سنسور آژیر خودرو را غیرفعال می کنند و سریعا ماشین شما را می دزدند اما آنچه که باعث بالا رفتن امنیت خودروی شما می شود این است که نصب دستگاه ردیاب خودرو علاوه بر اینکه دارای سنسور آژیر می باشد دارای سنسور دما، وزن و همچنین سنسور تعمیر و نگهداری می باشد و همچنین شما می توانید بصورت آنلاین ماشین خود را ردیابی کنید و لحظه به لحظه از موقعیت جغرافیایی خودرو خود مطلع شوید

1-سنسور حرکت و تکان دهنده :

دزدگیر خودرو
به صورت ساده تنها دارای سنسور تکان دهنده می باشد و در صورت تکان خوردن خودرو توسط افراد ناشناخته و باز کردن درب ماشین سریعا آژیر ماشین به صدا در می آید در دستگاه ردیاب خودرو همین سنسور تعبیه شده است. و نگرانی بابت باز شدن خودرو ندارید اما در صورت سرقت ماشین توسط سارقان حرفه ای و خاموش شدن سنسور حرکت این دستگاه ردیاب خودرو می باشد که به کار شما می آید زیرا می توانید سریعا به صورت آنلاین موقعیت جغرافیایی ماشین را پیدا کنید.

2-خاموش کردن خودرو با پیامک :

تفاوت عمده ای که بین دستگاه دزدگیر خودرو ساده و ردیاب خودرو می باشد این است  که دستگاه ردیاب خودرو علاوه بر سنسور حرکت دارای فناوری خاموش کردن خودرو با پیامک می باشد. به این صورت که دستگاه ردیاب خودرو دارای سیم کارت می باشد که با استفاده از سیم کارت داخل دستگاه هم می توانید آنلاین ماشین را ردیابی کنید هم می توانید با فرستادن پیامک ماشین را خاموش کنید.

3-ردیابی خودرو بصورت آنلاین

سرقت ماشین مسلما با نصب دستگاه ردیاب خودرو امکان پذیر است
اما اینکه شما بتوانید پس از آن ماشین را ردیابی کنید مهم است
زیرا سارقان در کمترین زمان ممکن ماشین را اوراق می کنن
د و شما ماشینی را تحویل می گیرید که نصف قطعات را ندارد

و حتی اگر سارق دستگیر شود با پیگیری شکایت شما به جایی ختم نمی شود .

با استفاده از فناوری ماهواره ای و جی پی اس دستگاه شما می توانید وارد سایت شوید
و از موقعیت جغرافیایی خودرو مطلع شوید و حتی با وارد کردن تنظیمات دستگاه گزارش حرکت و توقف خودرو را دریافت کنید و با استناد به این مدارک سریعا به اداره پلیس مراجعه کنید و گزارش دهید تا سریعا ماشین را پس بگیرید و سارق دستگیر شود.

درباره ردیاب ها و خدمات بهتر با ردیاب جی پی اس

مسلما خیلی از شرکت ها هستند
که افزایش اعتبار و رونق شرکت آنها بستگی به خدمات دارد
که به مشتریان می دهند. یکی از دستگاه هایی که می تواند

باعث ایجاد خدمات بهتر به مشتریان شود دستگاه ردیاب خودرو می باشد.
شرکت های بزرگی که کار آنها خدمات به مشتریان می باشد و کار آنها توزیع کالا می باشد
یا دارای فروشگاه های اینترنتی می باشند مسلما می دانند که تحویل به موقع کالا باعث جذب بیشتر مشتری می شود و علاوه بر این سالم رسیدن کالا به دست مشتریان یک شرط الزامی برای جذب مشتریان بیشتر می باشد.

مواردی که باعث ایجاد خدمات بهتر با ردیابجی پی اس در زیر به آن اشاره شده است.

1-تحویل به موقع کالا:

آنچه مشخص است فروشگاه های اینترنتی و صاحبان شرکت های بزرگ برای آنها حائز اهمیت است
که کالا و جنسی که برای مشتری فرستاده می شود به موقع به دست آنها برسد
و حتی در تحویل کالا مهم است که کالا سالم به دست مشتریان برسد.
یکی از دستگاه هایی که باعث سهولت در تحویل به موقع کالا می شود

وجود دستگاه ردیاب روی ماشین ها و موتورهای توزیع کالا می باشد آنچه مشخص است

در شهرهای شلوغ اینکه پیک شما بتواند در نزدیکترین مسیر و با کوتاهترین زمان کالا را به دست مردم برسد تنها با نصب دستگاه ردیاب جی پی اس امکان پذیر است.

2-سنسور ردیاب :

اکثر کالاهایی که به دست مشتریان می رسد

بخصوص کالاهای برقی خیلی مهم می باشد که در زمان تردد بین جاده ها و حمل آن توسط ماشین ها و موتورهای توزیع کوچکترین ضربه ای به آن ها وارد نشود اگر شما با شکایاتی از جانب مشتریان روبه رو می شود که از سالم نبودن کالا ابراز تاسف می کنند ممکن است یکی از دلایل خرابی گوشی یا کالاهای برقی تکان های مکرری باشد که در بین جاده ها به آنها وارد می شود.

3-رسید تحویل کالا ردیاب :

برخی از مشتریان هستند که اطلاع می دهند که کالا به موقع به دست آنها نرسیده

و حتی شاکی هستند که شما به موقع جنس را به آنها تحویل نداده اید که باعث این می شود

که شما حتی به رانندگان ماشین مشکوک شوید که کالا به موقع به دست مشتری نرسیده است

اما وجود دستگاه ردیاب باعث می شود که تمام گزارشات حاکی از زمان حرکت و توقف ماشین و حتی رسیدن حالا به دست مشتری را داشته باشید تا در صورت ابراز ناراحتی از جانب مشتری سریعا به آنها گزارشات را نشان دهید.

4-کاهش هزینه های شرکت با ردیاب ها :

مسلما کنترل رفتار رانندگان و جلوگیری از کار کردن با ماشین و موتور شرکت برای کارهای شخصی باعث شده است که صاحبان شرکت ها اقدام به نصب دستگاه ردیاب خودرو کنند تا بتوانند از مسیرهایی که ماشین و موتور در آن حرکت می کند مطلع شوند و حتی شما می توانید منطقه جغرافیایی برای ماشین و موتور ها معین کنید تا در صورتی که ماشین یا موتور از آن محدوده خارج شود سریعا پیامک یا ایمیلی مبتنی بر خارج شدن از محدوده برای شما ارسال شود.

5-ارتباط سالم:

یکی از مواردی که باعث کند پیش رفتن در زمان تحویل کالا می شود آنتن دهی بد گوشی تلفن می شود شما حتی می توانید با استفاده از دستگاه ردیاب با رانندگان در تماس باشید و به آنها اطلاع دهید که کجا بروند.

درباره ردیاب ها وجی پی اس خودرو ها

یکی از عوامل پیشرفت شرکت های توزیع کالا و شرکت های خدماتی استفاده از جی پی اس خودرو می باشد شاید در اصطلاح عامیانه شما تنها با این دید دستگاه جی پی اس خودرو را از شرکت ما بخرید که این دستگاه مانع از دزدیده شدن ماشین های شرکت شما می شود اما ما در این مقاله قصد داریم مزایای جی پی اس خودرو را برای شما شرح دهیم تا متوجه شوید که خرید جی پی اس خودرو چگونه باعث کاهش هزینه شرکت شما و کاهش سوخت و سالم ماندن خودرو ها می شود.

مزایای جی پی اس خودرو :

1-استفاده از نقشه جی پی اس :


یکی از عمده ویژگی های دستگاه جی پی اس خودرو استفاده از نقشه آن می باشد زیرا نقشه جی پی اس خودرو تنها برای گم نکردن مسیر نیست بلکه شما با نصب دستگاه جی پی اس روی خودرو می توانید از ترافیک جاده ها مطلع شوید و همچنین تمام جزییات نقشه جی پی اس شامل شماره تلفن تعمیرگاه ها،سالم بودن جاده ها،تخمین زمان پیموده شده توسط ماشین و ثبت مسیرهای طی شده توسط ماشین می تواند به شما کمک کند که بفهمید که رانندگان به موقع کالا را تحویل مشتری می دهند.

2-استفاده از مانیتورینگ سوخت ردیاب ها :

از عمده مشکلاتی که هر شخص یا شرکت های توزیع کالا و خدماتی دارند افزایش سوخت ماشین می باشد شما با نصب جی پی اس خودرو می توانید از میزان سوخت هر ماشین مطلع شوید و حتی مانع از انجام دادن کارهای شخصی رانندگان با ماشین شرکت شوید ودر صورت تخلف با آنها  برخورد کنید در ضمن با نصب دستگاه جی پی اس خودرو شما می توانید از میزان مصرف سوخت ماشین خود مطلع شوید و در صورتی که ماشین شما بیش از اندازه سوخت مصرف کند به تعمیرگاه بروید.

3-سالم نگه داشته شدن ماشین :

یکی از ویژگی های دیگر دستگاه جی پی اس خودرو این است که شما با نصب این دستگاه می توانید از میزان روغن مصرف شده هر ماشین مطلع شوید و در صورت نیاز به تعویض روغن،فیلتر،لاستیک سریعا دستگاه جی پی اس خودرو به شما اطلاع می دهد. در ضمن با تنظیمات قبلی که روی دستگاه جی پی اس خودرو صورت گرفته است شما می توانید نزدیک ترین تعمیرگاه را روی نقشه جی پی اس خودرو تماشا کنید و حتی به تعمیرگاه تماس بگیرید.

4-جلوگیری از سرقت ماشین با ردیاب ها :

اکثر افراد که ماشین دارند یا کسانی که شرکت های توزیع کالا،خدمات یا کار آنها فروش خودرو می باشد

نگران به سرقت رفتن ماشین توسط سارقان و اوراق کردن آنها می باشد
شما با خرید جی پی اس خودرو از شرکت ما می توانید از موقعیت مکانی ماشین خود یا ماشین های شرکت مطلع شوید و در صورتی که ماشین از محدوده زمانی تعیین شده توسط شما خارج شود یا کسی جز راننده وارد ماشین شود سریعا آژیر هشدار به صدا در می آید و شما متوجه می شوید که ماشین به سرقت رفته و قبل از اینکه ماشین را اوراق کنند می توانید با زدن یک اس ام اس توسط گوشی خود ماشین را خاموش کنید و مانع از سرقت ماشین شوید و با توجه به مدارکات ثبت شده توسط دستگاه جی پی اس خودرو به اداره پلیس مراجعه کنید تا توسط شواهدات سارق دستگیر شود.

5-برقراری تماس :

مسلما کسانی که شرکت دارند وکار آنها توزیع کالا،خدمات می باشد
با مشکل برقراری ارتباط توسط گوشی همراه مواجه هستند

از دیگر مزیت های دستگاه جی پی اس خودرو این است که شما میتوانید
با این دستگاه مکالمه به صورت دو طرفه برقرار کنید
و حتی اگر راننده فراموش کند که درب خودرو بسته نشده است

تماسی اتوماتیک با راننده برقرار می شود که به او هشدار دهد که درب ماشین را ببندد
و حتی اگر ماشین های شرکت شامل لودر،کامیون در حال ارائه خدمات برای مشتری هستند
و درجایی هستند که گوشی آنها آنتن نمی دهد می توانند با جی پی اس خودرو با شما تماس بگیرند

و اگر امکانات جدید لازم دارند سریعا نزدیکترین ماشینی که شامل امکانات مورد نظر می باشد را مطلع کنید تا به محل مورد نظر مراجعه کند.

6-ارائه گزارشات کامل :

مسلما برای هر شرکت داشتن ریز گزارشات شامل میزان مصرف سوخت،محاسبه دمای کابین،محاسبه بار داخل خودرو حائز اهمیت می باشد حتی دستگاه جی پی اس خودرو به شما تمام مسیرهای که ماشین پیموده است را شرح میدهد و زمان توقف و حرکت ماشین را چه در مبدا و چه در زمان تحویل کالا به صورت گزارش مکتوب در اختیار شما قرار می دهد تا در صورتی که مشتری از دیر رسیدن کالا و کم کاری رانندگان شاکی باشند با استناد به گزارشات کامل دستگاه جواب آنها را بدهید و در صورت تخلف از سوی رانندگان با آنها برخورد کنید

قيمت دستگاه ردياب خودرو

در هر شرکتی که عرضه کننده دستگاه های ردیاب خودرو می باشد
قيمت دستگاه ردياب خودرو به کیفیت دستگاه بستگی دارد
خیلی از شرکت های که دستگاه ردیاب خودروباقیمت پایین می فروشند

مسلما دستگاههای آنها از چندین قابلیت چون سنسور هشدار برای جلوگیری از سرقت و نقشه آنلاین بیشتر برخوردار نیست در صورتی که درشرکت ما قيمت دستگاه ردياب خودرو با توجه به قابلیت دستگاهی که دارد کاملا بصرفه می باشد و ارزش خریدن را دارد.
مسلما چندین فاکتور در قيمت دستگاه ردياب خودرو تاثیر دارد

قیمت ردیاب خودرو به عوامل زیر بستگی دارد:

1-کیفیت دستگاه  ردیاب:

قيمت دستگاه ردياب خودرو بسته به امکاناتی که دارد می تواند دارای نوسان باشد.

2-پشتیبانی و نصب دستگاه ردیاب:

مسلما شرکت ما با فراهم کردن متخصصین و کارمندان معتبر سعی دارد
که بهترین پشتیبانی را از دستگاه ردیاب خودرو برای تمام مشتریان فراهم کند

و بهترین نصاب ها را استخدام کند تا بتوانند تمام قابلیت های دستگاه ردیاب خودرو چون:مسیریابی،سنسور افزایش سوخت،سنسورایمنی خودرو،سنسورسرقت و تمام امکانات دیگر دستگاه را نصب کنند وشما را از تمام قابلیت های دستگاه بهره مند کنند.

چهار دلیل استفاده از دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو :

دیدن انواع نقشه جی پی اس:

در دستگاه ردیاب خودرو شما از یک نقشه جی پی اس استفاده نمی کنید
بلکه با وارد کردن یک سری تنظیمات می توانید از زمان حرکت و شروع خودرو مطلع شوید
یا حتی می توانید زمان رسیدن به مقصد را تخمین بزنید
و حتی می توانید نزدیکترین مسیرها را از بین جاده های متعدد تعیین کنید.

جالب است که بدانید با وارد کردن یک سری شماره تماس ها و آدرس تعمیرگاهها داخل دستگاه ردیاب جی پی اس شما در زمانی که نیاز به تعویض لاستیک،فیلتر و یا روغن ماشین دارید می توانید داخل نقشه جی پی اس شماره تلفن و آدرس تعمیرگاه ها را مشاهده کنید و نزدیک ترین تعمیرگاه را برای تعمیر خودرو انتخاب کنید.


2-مسیر:


با نصب دستگاه جی پی اس خودرو روی ماشین شما دیگر نگران گم شدن در مسیرهای متعدد نباشید.
خیلی از ماشین ها چون تریلی،کامیون،بارکش ها،برف روب ها و…. وجود دارند که برای اولین بار به یک مکان فرستاده می شوند و ممکن است حتی رانندگان تا بحال آن مسیر را رانندگی نکرده باشند در این موقع شما می توانید از نقشه جی پی اس دستگاه جاده ها را پیدا کنید ونگران گم شدن در مسیرهای متعدد نباشید حتی شما می توانید از بین چند جاده نزدیکترین جاده را انتخاب کنید.


3-ترافیک:


یکی از عمده ترین مشکلات که ماشین ها با آن درگیر هستند
و حتی ماشین های توزیع کالا و ماشین شرکت های خدماتی که کار آنها تحویل کالا و انجام خدمات به مشتری می باشد برای آنها زمان خیلی مهم است زیرا اگر آنها بتوانند سرموقع کالا را تحویل دهند یا خدمات را سریعترین موقع انجام دهند می توانند مشتریان بیشتری را جذب کنند مسلما یکی از چیزهایی که باعث بوجود آمدن تاخیر در رسیدن به مقصد می باشد ترافیک جاده ها می باشد شما با نصب دستگاه ردیاب خودرو می توانید از ترافیک جاده ها مطلع شوید تا بتوانید جادههای خلوت یا ترافیک پایین را برای رانندگی انتخاب کنید.


4-استفاده راحت:


شاید همه رانندگان از این ناراحت باشند که چنین دستگاهی با قابلیتهای متعدد یک دستگاه پیچیده باشد که نیاز به آموزش دارد اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که استفاده از دستگاه ساده بوده و شما می توانید با یکی دوبار از کل قابلیت های دستگاه مطلع شوید.
علاوه بر قابلیت های بالا که دستگاه ردیاب خودرو دارد شما می توانید با دستگاه یک مکالمه دوطرفه با رانندگان انجام دهید زیرا در خیلی از جاده ها آنتن دهی گوشی پایین می باشد و شما به خوبی نمی توانید با آنها در تماس باشید با خرید دستگاه جی پی اس خودرو به راحتی می توانید با رانندگان تماس بگیرید و موارد مورد نیاز را با آنها گوشزد کنید.

جی پی اس اندروید

امروزه از جی پی اس استفاده های زیادی می شود استفاده از تکنولوژی جی پی اس در دستگاههایی چون دستگاه ردیاب خودرو،دستگاه ردیاب شخصی باعث شده است که ما به  راحتی بتوانیم ماشین ها و خودرو ها را ردیابی کنیم اما مسلما جی پی اس اندروید با این دستگاهها متفاوت می باشد زیرا جی پی اس اندروید تنها دارای نقشه مسیرها می باشد .

اما خرید دستگاه ردیاب خودرو و ردیاب شخصی قابلیت های زیادی دارد.
مسلما هر شخص مایل است که در شهرهایی شلوغ که یاد گرفتن مسیرها و خیابان ها سخت می باشد
از یک نقشه برای پیدا کردن خیابان ها استفاده کند

اما امروزه دیگر کمتر کسی یک نقشه در دست خود می گیرد
بلکه با نصب جی پی اس اندروید روی گوشی هوشمند خود می توانید تمام  مسیرهای مورد نظر خود را پیدا کنید و بدون هیچ دردسری مکانهای مورد نظر خود چون ایستگاه های مترو،ایستگاه اتوبوس و شهرک های متفاوت را پیدا کنید.

مثال:

بعنوان مثال در شهر بزرگی چون تهران،اصفهان و شهرهای زیارتی چون مشهد پیدا کردن
آدرسها به سختی صورت می گیرد زیرا خیلی از افرادی که حتی در این شهرهای پرترافیک و شلوغ زندگی می کنند خیلی از آدرس ها را نمی دانند و عموما از جی پی اس اندروید برای پیدا کردن مسیرها استفاده می کنند. یکی از پرطرفدار ترین جی پی اس ها مسلما گوگل مپ یا همان نقشه گوگل می باشد که خیلی از افراد جهان از آن استفاده می کنند.

اما شاید خیلی ها تمایل نداشته باشند از گوگل مپ استفاده کنند
و همیشه وارد سایت گوگل  شوند و گوگل مپ را برای پیدا کردن مسیر انتخاب کنند در این مقاله قصد داریم چند نمونه نرم افزار جی پی اس اندروید که در جهان معروف می باشد برای شما شرح دهیم و اینکه چند نمونه جی پی اس اندروید که مخصوص ایرانیان می باشد توضیح دهیم تا بتوانید با دانلود این نرم افزارها از جی پی اس اندروید به راحتی استفاده کنید و از نقشه آن استفاده کنید.

نرم افزارهای جی پی اس اندروید:

1-نرم افزار BackCountry Navigator:


جی پی اس اندروید BackCountry Navigator یکی از معروف ترین نرم افزارهای جی پی اس اندروید می باشد با اینکه این نرم افزار خیلی گران می باشد اما قابلیت بارز آن استفاده از نقشه آفلاین آن می باشد.در صورتی که هر زمان شما اینترنت گوشی خود را فعال کنید این نرم افزار آپدیت می شود و در زمان قطع اینترنت شما از نقشه آفلاین استفاده می کنید و همچنین می توانید هر جایی از نقشه را علامتگذاری کنید. قیمت این نرم افزار حدود ده دلار می باشد.


2-نرم افزار GPS Essentials:


این نرم افزار جی پی اس اندروید به تازگی ساخته شده است و قیمتی حدود شش دلار دارد از قابلیت های بارز این نرم افزار این است که شما می توانید انتخاب های متعددی برای استفاده از نرم افزار داشته باشید بعنوان مثال بر طبق مسافت طی شده مسیرها را تماشا کنید.


3-نرم افزارHERE Maps:


یکی از نرم افزارهای جی پی اس اندروید که به صورت رایگان می توانید

دانلود کنید نرم افزار HERE Maps می باشد جالب است بدانید
که این نرم افزار مخصوص شرکت های بزرگی چون بی ام وی و مرسدس بنز می باشد
و خیلی معروف می باشد و حتی شما می توانید به صورت آفلاین از نقشه نرم افزار استفاده کنید.
نرم افزارهای معروف زیادی وجود دارند که شما می توانید دانلود کنید
حتی نرم افزار جی پی اس اندروید داریم
که قابلیت نمایش نقشه را براساس ترافیک،وضعیت شرایط آب وهوایی و رانندگی کردن ماشین ها دارد و شما می توانید از تمام این امکانات استفاده کنید و خیالتان راحت باشد. مسلما ما ایرانی ها دنبال نرم افزارهای جی پی اس اندروید با نسخه فارسی هستیم چونکه خیلی از ما به زبان انگلیسی مسلط نیستیم ترجیح می دهیم یک نرم افزار جی پی اس اندروید به زبان فارسی دانلود کنید.


1-نرم افزار Sygic Iran GPS Navigation:


یکی از بهترین نرم افزارهای جی پی اس در ایران که قابلیت نمایش تمام نقشه به صورت سه بعدی را دارد و می توان گفت که تمام مسیرهای شهرهایی چون تهران،کرج،مشهد،اصفهان، قم را برای شما به صورت کامل نمایش می دهد.

ردیاب شخصی بسیار کوچک

آنچه از قدیم وجود داشته و هیچ موقع کاهش نیافته سرقت می باشد
سارقانی که با پیشرفت تکنولوژی در سرقت هم حرفه ای تر شده اند
کسانی که طوری وسایل شما چون کیف،دوربین و … را می دزدند که حتی خود شما تعجب کنید که چگونه و از طریقی وسایل شما به سرقت رفته است.امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های مسیریابی شخصی بسیار کوچک به بازار آمده اند که حتی سارقان حرفه ای و کسانی که کار آنها آدم ربایی می باشد نمی دانند که چگونه دستگیر شده اند.
دستگاه ردیاب شخصی بسیارکوچک مزیت های فراوانی دارد که در اینجا شما را با آنها و استفاده هایی که از این دستگاه می شود آشنا می کنیم تا بدانید که این دستگاه در چه جاهایی کاربرد دارد.


1-امنیت افراد:


مسلما ردیابی کردن اشخاصی

مانند افراد خانواده و مهمتر افراد مسن و حتی کودکان در این زمان خیلی مهم می باشد.
با اینکه شاید شما از فواید دستگاه ردیاب شخصی به خوبی آشنا باشید اما همیشه دنبال خرید دستگاهی هستید
که خیلی کوچک باشید و مشهود نباشد زیرا اگر دستگاه ردیاب شخصی کوچک نباشد
مسلما سارقان میفهمند اما با پیشرفت علم دستگاههای ردیاب شخصی جدیدتری وارد بازار شده است
بعنوان مثال در کف کفش ها گذاشته می شود که هیچ کس متوجه حضور این دستگاه در آن نیست
و شما می توانید به راحتی هر شخصی را ردیابی کنید.


2-اداره پلیس:


یکی از کاربردهای ردیاب شخصی بسیار کوچک در اداره پلیس می باشد

که کار آنها برقراری امنیت در جامعه است مسلما در هر جامعه ای افراد خلافکار،تروریسم و  قاچاقچی به فراوانی مشاهده می شوند یک نوع از دستگاههای ردیابشخصیبسیارکوچک که مخصوص اداره جات پلیس ساخته شده است به صورت ریز می باشد که در بدن شخص تروریسم ،قاچاق چی و… به صورت شلیک از راه دور گذاشته می شود طوری که شاید فکر کنند پشه به آنها زده اما این کارماموران امنیتی باشد که با وارد کردن ردیابشخصیبسیارکوچک آنها را به دقت زیر نظر می گیرند و تمام مکانهای که توقف می کنند یا حرکت می کنند در کمتر از یک ثانیه و به صورت آنلاین مشاهده می کنند ومی توانند از این طریق باندهای قاچاق چی و تروریسم ها را دستگیر کنند.


3-ردیابی وسایل:


یک نمونه دیگر از ردیاب شخصی بسیار کوچک وجود دارد
که همزمان هم می تواند بعنوان ردیاب شخص استفاده شود و هم ردیابی کردن تمام وسایل شما.
این دستگاه ردیاب که به صورت برچسب کاغذی می باشد

روی هر وسیله چون اشیا،اشخاص،حیوانات گذاشته می شود و سپس توسط دستگاه اصلی و گوشی هوشمند ،تبلت،کامپیوتر،لپ تاپ تمام مسیرهای پیموده شده کنترل می شود و درصورتی که وسیله شما به سرقت رود سریعا متوجه می شود که دقیقا سارق کجاست


4-برقراری تماس:


جالب است بدانید که این دستگاهها قابلیت برقراری تماس با افراد را دارند
بعنوان مثال اگر شما ردیاب شخصی که به اشکال مختلفی چون ساعت مچی،کفش کتانی و برچسبهای ریز و حتی بارکد وجود دارد خریداری کنید و ردیاب شخصی را که به صورت ساعت مچی می باشد روی مچ دست فرزندان خود بگذارید اگر فرزند شما به هر طریقی گم شود می تواند فرزند شما روی دستگاه کلیک کند تا سریعا شماره شما گرفته شود تا بتوانید با اون تماس بگیرید حتی با وارد کردن تنظیمات دستگاه اگر فرزند شما از محدوده جغرافیایی که برای او تعیین کرده اید خارج شود سریعا با گوشی شما تماس گرفته می شود و اس ام اس برای شما فرستاده می شود که فرزند شما از محدوده تعیین شده خارج شده است.

برقراری امنیت با ردیاب خودرو

شرکتهای بزرگ که دنبال فراهم آوردن امنیت کارکنان و ماشین های شرکت خود هستند
معمولا حاضرند که مبلغی پول صرف خرید دستگاهی کنند که بتواند امنیت شرکت را فراهم کند.
در شرکت هایی که کار آنها توزیع کالا،ماشین آلات،لوازم خانگی،لوازم کامپیوتر و… می باشد در صدد این هستند
که بتوانند کارکنان شرکت را ردیابی کنند
و همچنین با ردیابی کردن ماشین های شرکت از سالم بودن کالاها مطلع باشند
و بتوانند کالاها را به موقع و سالم تحویل مشتریان دهند.

در این مقاله ما ویژگی های دستگاه ردیاب خودرو را برای شما توضیح می دهیم که شما می توانید با خرید دستگاه برقراری امنیت با ردیاب خودرو را فراهم کنید.

ویژگی های دستگاه مسیریابی خودرو و برقراری امنیت با ردیاب خودرو:

1-کنترل نقشه:

از ویژگی های بارز دستگاه ردیاب خودرو وجود نقشه جی پی اس در آن می باشد

که شما می توانید با استفاده از این قابلیت دستگاه اعضای تیم شرکت را ردیابی کنید

و همچنین با استفاده  از نقشه جی پی اس دستگاه تمام مسیرهایی را که ماشین ها می پیمایند.

علاوه بر اینکه شما میتوانید متوجه شوید که افراد شما کجا هستند با نصب دستگاه ردیاب خودرو می توانید
موقعیت دقیق ماشین های شرکت را مشاهده کنید و در صورتی که ماشین از محدوده و مسیر تعیین شده
خارج شود سریعا آژیر برای شما به صدا در میاید و شما می توانید
علت خارج شدن ماشین از محوطه را با برقراری تماس با راننده جویا شوید.

2-مدیریت وسایل:

اگر شرکت شما شرکت توزیع کالا می باشد مسلما اینکه بدانید وسایل در زمان تعیین شده
به دست مشتری می رسد برای شرکت شما حائز اهمیت می باشد
شما با خرید دستگاه مسیریابی خودرو و نصب دستگاه می توانید از زمان شروع حرکت و توقف ماشین ها مطلع شوید و در صورتی که ماشین به مقصد برسد سریعا پیامکی برای شما مبنی بر رسیدن کالا به دست مشتری فرستاده می شود.

3-اعزام به موقع:

شرکت های خدماتی و شرکت های دیگر خیلی برای آنها حائز اهمیت است
که به موقع کارکنان خود را به محل کار اعزام کنند.

مسلما راضی نگه داشتن مشتریان تنها با اعزام به موقع کارکنان و افراد شرکت صورت می گیرد

شما کافیست که دستگاه ردیاب خودرو را روی ماشین های شرکت نصب کنید تا بتوانید
از اعزام به موقع کارکنان مطلع شوید زیرا زمانی که شما کارکنان خود را با ماشین شرکت می فرستید

می توانید از زمان دقیق رسیدن کارکنان و کارگران شرکت مطلع شوید و ارائه خدمات را به درستی برای مشتریان خود انجام دهید.

4-هشدار:

زمانی که شما دستگاه ردیاب خودرو را نصب میکنید شما می توانید
از قابلیت های هشدار دستگاه مطلع شوید با وارد کردن

تنظمیات دستگاه زمانی که خودرو از مسیر تعیین شده خارج شود
سریعا هشداری برای شما که صاحب شرکت هستید

و همچنین هشداری برای راننده ماشین فرستاده می شود.انواع هشدارهای دستگاه را می توانید فعال کنید
کافیست که با نصاب دستگاه هماهنگ کنید تا از تمامی قابلیتهای  دستگاه ردیاب خودرو بهره مند شوید.

5-گزارشات:

دستگاه ردیاب خودرو گزارشات کاملی از ماشین به شما ارائه می دهد که شامل:
زمان توقف و حرکت ماشین
مسیرهای طی شده توسط خودرو
میزان مصرف سوخت ماشین
علاوه بر گزارشات بالا شما می توانید با وارد کردن تنظیمات یک سری گزارشات ویژه هم از دستگاه ردیابخودرو چون:تحویل دستگاه به مشتری،میزان وارد کردن سوخت به ماشین و… مطلع شوید.

مزایای دستگاه ردیاب:

1-مسیریابی بهتر:


آنچه که شما باید بدانید این است که قیمت ردیاب بسته به قابلیت های هر دستگاه فروخته می شود.
اما از ویژگی های برتر دستگاه ردیاب شخصی و دستگاه ردیاب خودرو مسیریابی بهتر می باشد اگر شما از ردیاب شخصی استفاده می کنید .میتوانید با وارد کردن تنظیمات ردیاب یک منطقه زمانی برای ردیاب شخصی تعیین کنید که چنانچه شخص که شامل کودکان،افراد بیمار چون آلزایمر از ردیاب شخصی استفاده می کنند .

تمام مسیرهایی که می روند به درستی روی گوشی شما نمایش داده شود و اگر مشاهده شود که افراد از منطقه زمانی که شما تعیین کرده اید فراتر رفته باشند آژیر خطر به صدا دربیاید.برای ردیاب خودرو نیز همین مسیریابی نمایش داده می شود با این عنوان که هر مسیری که ماشین حرکت می کند برای شما نمایش داده می شود و اینکه اگر جاده هایی ترافیکی وجود داشته باشد بتوانید از جاده های خلوت استفاده کنند تا سوخت ماشین کمتر استفاده شود یا اینکه کالا به موقع دست مشتری برسد و کار مشتری انجام شود.


2-جلوگیری از سرقت:


یکی از عمده ترین مزایای دستگاه ردیاب چه ردیاب شخصی و ردیاب  خودرو جلوگیری از سرقت می باشد.
یعنی اگر افراد شما یا فرزندان شما از ردیاب شخصی استفاده کنند نگران دزدیده شدن یا گم شدن آنها نباشید و اگر از دستگاه ردیاب خودرو استفاده کنید نگران سرقت ماشین نباشید زیرا می توانید هر جایی که ماشین است شما ماشین را  با زدن یک پیامک خاموش کنید و از طریق دستگاه ردیاب خودرو مکان خودرو را پیدا کنید.


3-ایمنی و مانیتورینگ سوخت ماشین:


یکی دیگر از مزایای دستگاه ردیاب شخصی فراهم کردن ایمنی افراد چون افراد شرکت یا فرزندان  یا بیماران آلزایمری می باشد. و از ویژگی های خرید دستگاه ردیاب خودرو از شرکت ما این است که شما می توانید با نصب دستگاه ردیاب خودرو روی ماشین ها از وضعیت سالم بودن خودرو یا اشخاص مطلع شوید و حتی یکی از مزایای دستگاه ردیاب خودرو شرکت ایده آل این است که مانیتورینگ سوخت وجود دارد و می توانید از ریز مصرف سوخت ماشین مطلع شوید واینکه رانندگان اگر از ماشین استفاده شخصی کنند مسلما تمام مانیتورینگ سوخت ماشین و مسیرها در دستگاه ردیاب ثبت می باشد.

درباره چگونگی خرید ان

شاید شما که تازه قصد خرید ردیاب خودرو را دارید در ابتدا تنها مزایای خرید ردیاب خودرو را جلوگیری از سرقت ماشین بنامید و فکر کنید که تنها دلیلی که باعث خرید ردیاب خودرو توسط مردم می شود .همین مسئله می باشد اما ما در این مقاله قصد داریم که مزایای کلی خرید ردیاب  خودرو را به صورت مفصل شرح دهیم تا شما متوجه شوید که دستگاه ردیاب خودرو چقدر باعث سود  و منفعت برای شرکت های بزرگ و افراد متنوع جامعه می شود.

مزایای خرید ردیاب خودرو:

1-جلوگیری از سرقت:


عمده ترین دلیل خرید دستگاه جی پی اس خودرو جلوگیری از سرقت ماشین می باشد.
زیرا شما با خرید این دستگاه می توانید کاملا خیالتان از امن بودن ماشین راحت باشد .
زیرا حتی اگر ماشین شما به سرقت برود با دستگاه ردیاب خودرو شما می توانید سریعا ماشین خود را پیدا کنید و حتی قبل از اینکه ماشین شما اوراق شود این دستگاه به شما هشدار می دهد و شما را در کمتر از چندین ثانیه از سرقت ماشین مطلع می کند تا شما بتوانید سریعا با داشتن شواهد یعنی گزارشات دستگاه ردیاب خودرو به پلیس مراجعه کنید تا اقدامات لازم برای دستگیری سارق صورت گیرد.


2-کاهش سوخت:


آنچه در این زمان همه از آن رنج می کشند افزایش سوخت ماشین می باشد مسلما چه کسانی که ماشین شخصی دارند و چه کسانی که شرکت توزیع کالا دارند و باید کالا را به دست مشتری برسانند با خرید ردیاب خودرو شما می توانید بهترین مسیر را انتخاب کنید یعنی با داشتن اینترنت و فعال کردن دستگاه شما میتوانید مطلع شوید که کدام جاده خلوت تر است تا شما در ترافیک گیر نکنید زیرا همان معطلی در ترافیک باعث افزایش سوخت ماشین می شود و اینکه با نصب ردیاب خودرو روی ماشین می توانید از سالم بودن جاده مطلع شوید و نزدیک ترین مسیر به مقصد را انتخاب کنید تا بدین وسیله سوخت کمتری مصرف کنید.


3-پاسخگویی سریع به مشتریان:


اگر شما جز آندسته از کسانی هستید که شرکت توزیع کالا دارید یا شرکت خدماتی هستید که دارای ماشین های سنگین چون لودر،برف روب،کامیوت،بیل مکانیکی هستید می دانید که برای راضی نگه داشتن مشتریان باید به موقع به مقصد برسید و به موقع کار را تحویل دهید آنچه که باعث نگرانی صاحبان شرکت های توزیع کالا و خدماتی می شود دیر رسیدن کالا به دست مشتریان و دیر انجام شدن کار مشتریان است.

شما با خرید ردیاب خودرو می توانید این مسئله را حل کنید زیرا با این کار می توانید 24 ساعته ماشین رو زیر نظر داشته باشیدعلاوه بر اینکه مسیرهای طی شده توسط رانندگان ثبت می شود و هیچ راننده ای نمی تواند با ماشین شرکت به کارهای شخصی خود بپردازد بلکه با نصب ردیاب خودرو می توانید چک کنید که کارکنان شرکت کار می کنند یا نه؟زیرا مدت زمان رسیدن ماشین به مقصد تخمین زده می شود و اگر ماشین خراب شود دستگاه آنرا نمایش می دهد پس توجیه و بهانه جویی را از بین می برد.


4-صدور صورت حساب دقیق:


آنچه که همیشه برای شرکت های خدماتی و توزیع کالا دردسر ساز است این است که مشتریان مدعی هستند که کار به درستی صورت نگرفته یا کالا به موقع به دست آنها نرسیده است.شما با خرید ردیاب خودرو می توانید رد و اثبات این ادعا را جویا شوید و زمان پایان کار با دستگاه ردیاب خودرو به نحوی صورت حساب دقیق را صدور کنید تا مشتری اگر حرفی زد بر اساس دستگاه ردیاب خودرو جواب او را بدهید.
بنابراین با خرید ردیاب خودرو مانع از سرقت ماشین،کاهش سوخت و افزایش رضایت مندی مشتریان و بهره وری بیشتر شرکت خود شوید.

بهترین جی پی اس خودرو:

سوالی که بین همه وجود دارد این است که در واقع بهترین ردیاب خودرو چیست؟
در نظر داشته باشید بهترین ردیاب خودرو به دستگاهی تعلق می گیرد که بیشترین امکانات داشته باشد یعنی هرچه وسیله قابلیت خوب تری داشته باشد مسلما بهترین است ما در این جا قصد داریم به شما توضیح دهیم که شرکت ایده آل چه نوع ردیاب خودرو وارد ایران و تولید  می کند و به چه علت مشتریان ما می گویند که شرکت ایده آل بهترین ردیاب خودرو را دارد. و چرا مشتریان شرکت ما جز شرکت های کلان  هستند و به چه دلیل ما را جز شرکت های ارائه دهنده بهترین ردیاب خودرو در ایران می نامند.


ردیاب ایده ال|
ردیاب خودرو ایده ال|
جی پی اس خودرو ایده ال|
ردیاب شخصی ایده ال|

 

درباره ردیاب خودرو ایده آل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *