ردیاب

ردیاب ها در جهان

استفاده از ردیاب و جی پی اس خودرو ها در جهان

درباره ردیاب ها و استفاده از ردیاب وجی پی اس برتر

جی پی اس ها و کاربردهای متنوع جی پی اس

استفاده از ردیاب جی پی اس برای آتش نشان ها:

طبق آماری که FEMA منتشر کرده است سال به سال آمار آتش سوزی بیشتر می شود اما با روی کار آمدن تکنولوژی ردیاب جی پی اس و استفاده از دستگاه ردیاب شخصی و ردیاب جی پی اس خودرو باعث کم شدن این آمار شده است زیرا وجود دستگاه ردیاب می تواند کمک شایانی به مهار آتش و هم چنین جان آتش نشانها بکند.

مزایای استفاده از ردیاب برای آتش نشان ها:

1-استفاده از ردیاب برای ماشین آتش نشانی :

اینکه ماشین آتش نشانی بتواند سریعا خود را به محلی که آتش سوزی رخ داده است خیلی حائز اهمیت است اگر آتش سوزی در محل سکونت باشد مسلما مهار نکردن آتش حتی باعث به خطر افتادن جان انسانهای دیگر می شود و حتی اگر آتش سوزی در جنگل ها رخ دهد نه تنها آتش جنگل ها را تهدید می کند بلکه باعث به خطر افتادن جان حیوانات جنگل و حتی حیوانات نادر و کمیاب می شود بنابراین زمان خیلی می تواند باعث مهار کردن آتش شود به همین دلیل نصب ردیاب خودرو روی ماشین آتش نشانی باعث می شود که با استفاده از نقشه جی پی اس نزدیکترین ماشین را به محل مورد نظر اعزام کنید تا با سریعترین زمان ممکن ماشین به محل آتش سوزی برسد.

2-اعزام به موقع :

وجود دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو روی ماشین ها باعث می شود که اعزام به موقع و سریع صورت بگیرد و در صورت نیاز اگر متوجه بشوید که محل آتش سوزی نیاز به نیروهای انسانی بیشتری دارد و حتی نیاز به ماشین های سنگین چون بولدیزر و تراکتور می باشد سریعا ماشین های مورد نظر را که در نزدیکترین نقطه به محل مورد نظر هستند اعزام کنید تا آتش سریعا مهار شود.

3-حفظ جان آتش نشان بااستفاده از ردیاب :

استفاده از ردیاب جی پی اس  برای آتش نشان ها از این نظر حائز اهمیت است که شغل آتش نشانی بسیار سخت و خطرناک می باشد و هر آن ممکن است جان آتش نشان به خطر بیفتد بنابراین وجود دستگاه شخصی روی آتش نشان ها باعث فراهم شدن امنیت جانی آتش نشان ها می باشد.
یکی از چیزهایی که ریس آتش نشانها به آن توجه می کنند در ابتدا حفظ امنیت آتش نشان ها می باشد و سپس به فکر مهار آتش سوزی منطقه می باشند ممکن است یک آتش نشان مامور مهار یک قسمتی از جنگل شود و در عین حال با آتش سوزی بدی برخورد کند که راهی برای نجات نداشته باشد با نصب ردیاب شما می توانید تمام تیم آتش نشانی را ردیابی کنید و در صورت بروز حادثه ای سریعا نیروی کمک برای آنها بفرستید و حتی جالب اینکه شما می توانید با دستگاه ردیاب شخصی با آنها تماس بگیرید و از حال آنها مطلع شوید.
در صورتی که آتش سوزی در منزل صورت گیرد وقتی که یک آتش نشان وارد آتش می شود تا جان انسانها را نجات دهد مسلما اینکه بتوانید از زنده بودن آنها مطلع باشید حائز اهمیت است و در صورتی که آنها در دامن آتش گیر کنند می توانید سریعا با آنها تماس بگیرید و از وضعیت حال آنها مطلع شوید.
با نصب ردیاب خودرو روی ماشین آتش نشانی و نصب ردیاب شخصی روی آتش نشان ها در سریع خاموش کردن آتش و حفظ امنیت جان آتش نشان ها اقدام کنید.


پیشگیری از سرقت با ردیاب خودرو

اگر شما صاحب ماشین هستید و به دلیل شغلی که دارید مدام باید از خودرو خود استفاده کنید مسلما برای شما پیش آمده است که در طول روز برای کار بانکی ماشین خود را جایی پارک کنید و در همان زمان کوتاه که کار خود را در بانک انجام می دهید با سرقت  ماشین روبرو می شوید و در آن زمان دچار سردرگمی می شوید و تنها راه حلی که به ذهن شما می رسد مراجعه به اداره پلیس می باشد تا با استفاده از پلاک خودرو بتوانند سارق را پیدا کنند اما توجه داشته باشید که بهترین روش پیشگیری از سرقت با ردیاب خودرو  صورت می گیرد زیرا با استفاده از نصب دستگاه ردیاب خودرو می توانید سریعا سارق خود را پیدا کنید.
آنچه که مشخص است اگر شما حتی از دستگاه دزدگیر خودرو استفاده کنید سارقان خودرو به ترفندهای زیادی سنسور آژیر خودرو را غیرفعال می کنند و سریعا ماشین شما را می دزدند اما آنچه که باعث بالا رفتن امنیت خودروی شما می شود این است که نصب دستگاه ردیاب خودرو علاوه بر اینکه دارای سنسور آژیر می باشد دارای سنسور دما، وزن و همچنین سنسور تعمیر و نگهداری می باشد و همچنین شما می توانید بصورت آنلاین ماشین خود را ردیابی کنید و لحظه به لحظه از موقعیت جغرافیایی خودرو خود مطلع شوید.
سالیانه آمار زیادی حاکی از سرقت ماشین اعلام می شود که اگر شما خیلی خوش شانس باشید قبل از اوراق شدن ماشین می توانید ماشین خود را پیدا کنید و کلی باید به اداره پلیس مراجعه کنید اما با نصب دستگاه ردیابخودرو شما می توانید سریعا از موقعیت جغرافیایی خودرو مطلع شوید و حتی با فرستادن پیامک گوشی ماشین خود را خاموش کنید.

1-سنسور حرکت و تکان دهنده :
دزدگیر خودرو به صورت ساده تنها دارای سنسور تکان دهنده می باشد و در صورت تکان خوردن خودرو توسط افراد ناشناخته و باز کردن درب ماشین سریعا آژیر ماشین به صدا در می آید در دستگاه ردیاب خودرو همین سنسور تعبیه شده است و نگرانی بابت باز شدن خودرو ندارید اما در صورت سرقت ماشین توسط سارقان حرفه ای و خاموش شدن سنسور حرکت این دستگاه ردیاب خودرو می باشد که به کار شما می آید زیرا می توانید سریعا به صورت آنلاین موقعیت جغرافیایی ماشین را پیدا کنید.
2-خاموش کردن خودرو با پیامک :
تفاوت عمده ای که بین دستگاه دزدگیر خودرو ساده و ردیاب خودرو می باشد این است  که دستگاه ردیاب خودرو علاوه بر سنسور حرکت دارای فناوری خاموش کردن خودرو با پیامک می باشد به این صورت که دستگاه ردیاب خودرو دارای سیم کارت می باشد که با استفاده از سیم کارت داخل دستگاه هم می توانید آنلاین ماشین را ردیابی کنید هم می توانید با فرستادن پیامک ماشین را خاموش کنید.
3-ردیابی خودرو بصورت آنلاین
سرقت ماشین مسلما با نصب دستگاه ردیاب خودرو امکان پذیر است اما اینکه شما بتوانید پس از آن ماشین را ردیابی کنید مهم است زیرا سارقان در کمترین زمان ممکن ماشین را اوراق می کنند و شما ماشینی را تحویل می گیرید که نصف قطعات را ندارد و حتی اگر سارق دستگیر شود با پیگیری شکایت شما به جایی ختم نمی شود .با استفاده از فناوری ماهواره ای و جی پی اس دستگاه شما می توانید وارد سایت شوید و از موقعیت جغرافیایی خودرو مطلع شوید و حتی با وارد کردن تنظیمات دستگاه گزارش حرکت و توقف خودرو را دریافت کنید و با استناد به این مدارک سریعا به اداره پلیس مراجعه کنید و گزارش دهید تا سریعا ماشین را پس بگیرید و سارق دستگیر شود.


درباره ردیاب ها وخدمات بهتر با ردیاب جی پی اس

مسلما خیلی از شرکت ها هستند که افزایش اعتبار و رونق شرکت آنها بستگی به خدمات دارد که به مشتریان می دهند. یکی از دستگاه هایی که می تواند باعث ایجاد خدمات بهتر به مشتریان شود دستگاه ردیاب خودرو می باشد. شرکت های بزرگی که کار آنها خدمات به مشتریان می باشد و کار آنها توزیع کالا می باشد یا دارای فروشگاه های اینترنتی می باشند مسلما می دانند که تحویل به موقع کالا باعث جذب بیشتر مشتری می شود و علاوه بر این سالم رسیدن کالا به دست مشتریان یک شرط الزامی برای جذب مشتریان بیشتر می باشد.

مواردی که باعث ایجاد خدمات بهتر با ردیابجی پی اس در زیر به آن اشاره شده است.
1-تحویل به موقع کالا:
آنچه مشخص است فروشگاه های اینترنتی و صاحبان شرکت های بزرگ برای آنها حائز اهمیت است که کالا و جنسی که برای مشتری فرستاده می شود به موقع به دست آنها برسد و حتی در تحویل کالا مهم است که کالا سالم به دست مشتریان برسد. یکی از دستگاه هایی که باعث سهولت در تحویل به موقع کالا می شود وجود دستگاه ردیاب روی ماشین ها و موتورهای توزیع کالا می باشد آنچه مشخص است در شهرهای شلوغ اینکه پیک شما بتواند در نزدیکترین مسیر و با کوتاهترین زمان کالا را به دست مردم برسد تنها با نصب دستگاه ردیاب جی پی اس امکان پذیر است.
2-سنسور :
اکثر کالاهایی که به دست مشتریان می رسد بخصوص کالاهای برقی خیلی مهم می باشد که در زمان تردد بین جاده ها و حمل آن توسط ماشین ها و موتورهای توزیع کوچکترین ضربه ای به آن ها وارد نشود اگر شما با شکایاتی از جانب مشتریان روبه رو می شود که از سالم نبودن کالا ابراز تاسف می کنند ممکن است یکی از دلایل خرابی گوشی یا کالاهای برقی تکان های مکرری باشد که در بین جاده ها به آنها وارد می شود برخی از ماشین ها یا موتورها هستند که بی احتیاط رانندگی می کنند و باعث رخ دادن تصادفات و ضربه خوردن به کالا ها می شوند و هیچ اطلاعی به صاحبان شرکت نمی دهند در اینجاست که لزوم دستگاه ردیاب را احساس می کنیم زیرا با نصب دستگاه ردیاب روی ماشین ها و موتور ها می توانید از رخ دادن تصادفات و سرعت های زیاد آنها مطلع شوید و در صورتی که رانندگان احتیاط نمی کنند و با سرعت رانندگی می کنند دستگاه ردیاب به شما اطلاع می دهد که ماشین تصادف کرده یا با سرعت زیاد حرکت می کند که شما می توانید به رانندگان هشدار دهید.
3-رسید تحویل کالا :
برخی از مشتریان هستند که اطلاع می دهند که کالا به موقع به دست آنها نرسیده و حتی شاکی هستند که شما به موقع جنس را به آنها تحویل نداده اید که باعث این می شود که شما حتی به رانندگان ماشین مشکوک شوید که کالا به موقع به دست مشتری نرسیده است اما وجود دستگاه ردیاب باعث می شود که تمام گزارشات حاکی از زمان حرکت و توقف ماشین و حتی رسیدن حالا به دست مشتری را داشته باشید تا در صورت ابراز ناراحتی از جانب مشتری سریعا به آنها گزارشات را نشان دهید.
4-کاهش هزینه های شرکت :
مسلما کنترل رفتار رانندگان و جلوگیری از کار کردن با ماشین و موتور شرکت برای کارهای شخصی باعث شده است که صاحبان شرکت ها اقدام به نصب دستگاه ردیاب خودرو کنند تا بتوانند از مسیرهایی که ماشین و موتور در آن حرکت می کند مطلع شوند و حتی شما می توانید منطقه جغرافیایی برای ماشین و موتور ها معین کنید تا در صورتی که ماشین یا موتور از آن محدوده خارج شود سریعا پیامک یا ایمیلی مبتنی بر خارج شدن از محدوده برای شما ارسال شود.
5-ارتباط سالم:
یکی از مواردی که باعث کند پیش رفتن در زمان تحویل کالا می شود آنتن دهی بد گوشی تلفن می شود شما حتی می توانید با استفاده از دستگاه ردیاب با رانندگان در تماس باشید و به آنها اطلاع دهید که کجا بروند.


دستگاه ردیاب مانع از سرقت کارکنان

هیچ صاحب شرکت یا فروشگاهی دوست ندارد که در شرکت یا فروشگاه آن توسط کارکنانش سرقتی صورت بگیرد یا در هنگام اجرای خدمات چیزی را از کالاهای مشتریان بدزدند. آنچه که مشخص است صاحبان شرکت های معتبر هنگامی که وسایل گران قیمتی را برای مشتریان خود می فرستند و در هنگام حمل و نقل این وسایل دوست ندارند که وسیله یا وسایل جانبی دستگاه توسط کارکنان خود و حتی افراد دیگر به سرقت رود مایلند دستگاهی را بخرند که مانع از سرقت شود و تنها دستگاهی که می تواند به شما کمک کند دستگاه ردیاب جی پی اس می باشد که مانع از سرقت کارکنان و افراد متفاوت می شود.

کسانی که فروشگاه های معتبر لوازم خانگی دارند و سرمایه هنگفتی را در این فروشگاه بکاربرده اند و از آن طرف فروشندگانی را استخدام کرده اند که برای آنها سود داشته باشند مسلما می دانند که هرچقدر دوربین مداربسته در فروشگاه بگذارند فروشندگان آنها جلوی دوربین آدم های مودب و منظمی هستند و جرات نمی کنند که سرقتی را صورت دهند اما همیشه افرادی هستند که مکانهایی پیدا می کنند که نقطه کور فروشگاه باشد و در آنجا بتوانند سرقت خود را انجام دهند و حتی دوربین مداربسته را دستکاری کنند تا بتوانند سرقت خود را انجام دهند اینجاست که شما می توانید از دستگاه ردیاب جی پی اس مخصوص لوازم خانگی استفاده کنید که به صورت دستگاه های کوچک تعبیه شده است که می توانید داخل لوازم خانگی قرار دهید و با استفاده از اینترنت و گوشی و کامپیوتر آنها را ردیابی کنید و در صورت سرقت آنها سریعا از مکان آنها باخبر شوید و علاوه بر این با نصب دستگاه ردیاب جی پی اس پرسنلی روی تمام فروشندگان خود می توانید از زمان کاری آنها مطلع شوید و بفهمید که آیا الان سرکار هستند یا خیر. آیا در زمان مقرر به سر کار می آیند یا نه.
وجود دستگاه ردیاب تنها به گذاشتن روی لوازم خانگی ختم نمی شود بلکه شما اگر کارتان فرستادن اجناس با قیمت چون عتیقه جات یا لوازم و اشیاء گران قیمت است می توانید با گذاشتن دستگاه ردیاب روی هر وسیله آنها را ردیابی کنید و حتی شما می توانید از دستگاه ردیاب خودرو روی ماشین هایی که به نمایشگاه های مختلف می فرستید  برای ردیابی کردن آنها استفاده کنید و مطمئن شوید که ماشین شما به سرقت نمی رود و حتی در صورت سرقت می توانید با دستگاه ردیاب خودرو ماشین را از راه دور خاموش کنید و مانع از سرقت آن شوید.
اگر شما کار خدماتی انجام می دهید و می خواهید از میزان کارکرد کارکنان خود مطلع شوید دستگاه ردیاب مانع از سرقت کارکنان می شود زیرا با دستگاه ردیاب جی پی اس شخصی می توانید هم صدای آنها را بشنوید و هم از تمام موقعیت هایی که آنها در آن قرار دارند مطلع شوید و حتی دستگاه به شما گزارش زمان حرکت و توقف افراد را می دهد و این می تواند به شما این اطمینان را بدهد که در زمان مقرر کارکنان به سر کار رفته اند و  در صورتی که کارکنان شما وسیله ای از شرکت را بدزدند شما می توانید سریعا آنها را ردیابی کنید و از موقعیت مکانی آنها مطلع شوید.
آنچه که باعث نگرانی صاحبان شرکت ها می شود این است که برخی از رانندگان ماشین های شرکت دست به دزدیدن قطعات مختلف ماشین می کنند و حتی از سوخت ماشین هم می دزدند با نصب دستگاه ردیاب مانع از سرقت کارکنان خود شوید و میزان سوخت هر ماشین را چک کنید و در صورتی که ماشین توسط کارکنان یا افراد مختلف به سرقت رفت سریعا ماشین را ردیابی کنید و از محل آن مطلع شوید و مانع از سرقت آن شوید.
وجود دستگاه ردیاب جی پی اس وسایل، ردیاب شخصی و ردیاب خودرو نه تنها هزینه نیست بلکه وسایلی برای بالا بردن امنیت شرکت و کارکنان شما و اموال دارایی شما می باشد پس با خرید این دستگاه ها امنیت شرکت را بالا ببرید.


درباره ردیاب ها وجی پی اس خودرو ها

یکی از عوامل پیشرفت شرکت های توزیع کالا و شرکت های خدماتی استفاده از جی پی اس خودرو می باشد شاید در اصطلاح عامیانه شما تنها با این دید دستگاه جی پی اس خودرو را از شرکت ما بخرید که این دستگاه مانع از دزدیده شدن ماشین های شرکت شما می شود اما ما در این مقاله قصد داریم مزایای جی پی اس خودرو را برای شما شرح دهیم تا متوجه شوید که خرید جی پی اس خودرو چگونه باعث کاهش هزینه شرکت شما و کاهش سوخت و سالم ماندن خودرو ها می شود.

مزایای جی پی اس خودرو :

1-استفاده از نقشه جی پی اس :
یکی از عمده ویژگی های دستگاه جی پی اس خودرو استفاده از نقشه آن می باشد زیرا نقشه جی پی اس خودرو تنها برای گم نکردن مسیر نیست بلکه شما با نصب دستگاه جی پی اس روی خودرو می توانید از ترافیک جاده ها مطلع شوید و همچنین تمام جزییات نقشه جی پی اس شامل شماره تلفن تعمیرگاه ها،سالم بودن جاده ها،تخمین زمان پیموده شده توسط ماشین و ثبت مسیرهای طی شده توسط ماشین می تواند به شما کمک کند که بفهمید که رانندگان به موقع کالا را تحویل مشتری می دهند.
2-استفاده از مانیتورینگ سوخت :
از عمده مشکلاتی که هر شخص یا شرکت های توزیع کالا و خدماتی دارند افزایش سوخت ماشین می باشد شما با نصب جی پی اس خودرو می توانید از میزان سوخت هر ماشین مطلع شوید و حتی مانع از انجام دادن کارهای شخصی رانندگان با ماشین شرکت شوید ودر صورت تخلف با آنها  برخورد کنید در ضمن با نصب دستگاه جی پی اس خودرو شما می توانید از میزان مصرف سوخت ماشین خود مطلع شوید و در صورتی که ماشین شما بیش از اندازه سوخت مصرف کند به تعمیرگاه بروید.
3-سالم نگه داشته شدن ماشین :
یکی از ویژگی های دیگر دستگاه جی پی اس خودرو این است که شما با نصب این دستگاه می توانید از میزان روغن مصرف شده هر ماشین مطلع شوید و در صورت نیاز به تعویض روغن،فیلتر،لاستیک سریعا دستگاه جی پی اس خودرو به شما اطلاع می دهد. در ضمن با تنظیمات قبلی که روی دستگاه جی پی اس خودرو صورت گرفته است شما می توانید نزدیک ترین تعمیرگاه را روی نقشه جی پی اس خودرو تماشا کنید و حتی به تعمیرگاه تماس بگیرید.
4-جلوگیری از سرقت ماشین :
اکثر افراد که ماشین دارند یا کسانی که شرکت های توزیع کالا،خدمات یا کار آنها فروش خودرو می باشد نگران به سرقت رفتن ماشین توسط سارقان و اوراق کردن آنها می باشد شما با خرید جی پی اس خودرو از شرکت ما می توانید از موقعیت مکانی ماشین خود یا ماشین های شرکت مطلع شوید و در صورتی که ماشین از محدوده زمانی تعیین شده توسط شما خارج شود یا کسی جز راننده وارد ماشین شود سریعا آژیر هشدار به صدا در می آید و شما متوجه می شوید که ماشین به سرقت رفته و قبل از اینکه ماشین را اوراق کنند می توانید با زدن یک اس ام اس توسط گوشی خود ماشین را خاموش کنید و مانع از سرقت ماشین شوید و با توجه به مدارکات ثبت شده توسط دستگاه جی پی اس خودرو به اداره پلیس مراجعه کنید تا توسط شواهدات سارق دستگیر شود.
5-برقراری تماس :
مسلما کسانی که شرکت دارند وکار آنها توزیع کالا،خدمات می باشد با مشکل برقراری ارتباط توسط گوشی همراه مواجه هستند از دیگر مزیت های دستگاه جی پی اس خودرو این است که شما میتوانید با این دستگاه مکالمه به صورت دو طرفه برقرار کنید و حتی اگر راننده فراموش کند که درب خودرو بسته نشده است تماسی اتوماتیک با راننده برقرار می شود که به او هشدار دهد که درب ماشین را ببندد و حتی اگر ماشین های شرکت شامل لودر،کامیون در حال ارائه خدمات برای مشتری هستند و درجایی هستند که گوشی آنها آنتن نمی دهد می توانند با جی پی اس خودرو با شما تماس بگیرند و اگر امکانات جدید لازم دارند سریعا نزدیکترین ماشینی که شامل امکانات مورد نظر می باشد را مطلع کنید تا به محل مورد نظر مراجعه کند.
6-ارائه گزارشات کامل :
مسلما برای هر شرکت داشتن ریز گزارشات شامل میزان مصرف سوخت،محاسبه دمای کابین،محاسبه بار داخل خودرو حائز اهمیت می باشد حتی دستگاه جی پی اس خودرو به شما تمام مسیرهای که ماشین پیموده است را شرح میدهد و زمان توقف و حرکت ماشین را چه در مبدا و چه در زمان تحویل کالا به صورت گزارش مکتوب در اختیار شما قرار می دهد تا در صورتی که مشتری از دیر رسیدن کالا و کم کاری رانندگان شاکی باشند با استناد به گزارشات کامل دستگاه جواب آنها را بدهید و در صورت تخلف از سوی رانندگان با آنها برخورد کنید.


قيمت دستگاه ردياب خودرو

در هر شرکتی که عرضه کننده دستگاه های ردیاب خودرو می باشد قيمت دستگاه ردياب خودرو به کیفیت دستگاه بستگی دارد خیلی از شرکت های که دستگاه ردیاب خودرو با قیمت پایین می فروشند مسلما دستگاههای آنها از چندین قابلیت چون سنسور هشدار برای جلوگیری از سرقت و نقشه آنلاین بیشتر برخوردار نیست در صورتی که درشرکت ما قيمت دستگاه ردياب خودرو با توجه به قابلیت دستگاهی که دارد کاملا بصرفه می باشد و ارزش خریدن را دارد.
مسلما چندین فاکتور در قيمت دستگاه ردياب خودرو تاثیر دارد که شامل عوامل زیر می باشد.
1-کیفیت دستگاه :

قيمت دستگاه ردياب خودرو بسته به امکاناتی که دارد می تواند دارای نوسان باشد.

2-پشتیبانی و نصب دستگاه:

مسلما شرکت ما با فراهم کردن متخصصین و کارمندان معتبر سعی دارد که بهترین پشتیبانی را از دستگاه ردیاب خودرو برای تمام مشتریان فراهم کند و بهترین نصاب ها را استخدام کند تا بتوانند تمام قابلیت های دستگاه ردیاب خودرو چون:مسیریابی،سنسور افزایش سوخت،سنسورایمنی خودرو،سنسورسرقت و تمام امکانات دیگر دستگاه را نصب کنند وشما را از تمام قابلیت های دستگاه بهره مند کنند.

3-درباره ردیاب ها و گارانتی ردیاب ها :

ما برای اینکه تمام مشتریان از ما راضی باشند گارانتی می دهیم و در صورت نقص فنی و هر مشکلی برای دستگاه شما پیش آید دستگاه را پس می گیریم.
علاوه بر فاکتورها بالا دستگاه ردیاب خودرو که شرکت ما عرضه می کند دارای قابلیت های زیر می باشد.
1-قابلیت خاموش کردن دستگاه ردیاب خودرو با اس ام اس و  نصب Rely در خودرو
2- قابلیت کنترل سرعت رانندگان و ارسال اس ام اس جهت هشدار به رانندگانی که با سرعت غیر مجاز رانندگی می کنند.
3- قابلیت ثبت زمان بارگیری از لحظه شروع تا پایان که این قابلیت برای شرکت های توزیع کالا بسیار عالی می باشد زیرا زمان تحویل کالا به مشتریان در دستگاه ردیاب خودرو ثبت می شود و در صورتی که کالا ها با تاخیر به دست مشتریان برسد می توانید بفهمید که دلیل کار چه بوده است.
4-لیست توقفات غیر مجاز:
اگر شما دارای شرکتی هستید که ماشین های متعددی دارید و ماشین های شرکت باید در زمان تعیین شده به مقصد برسند برای اینکه رانندگان را کنترل کنید می توانید که یک زمانی برا توقف آنها قرار دهید بعنوان مثال دستگاه را طوری تنظیم کنید که لیست توقفات غیر مجاز بالای 20 دقیقه را برای شما نمایش دهد.
5-قابلیت پرینت نقاط توقف،زمانهای توقف  و آدرس دقیق توقف همگی در دستگاه وجود دارد.
6-گزارش میزان مصرف سوخت ماشین
7- قابلیت کنترل میزان مصرف سوخت ماشین:
در صورتی که ماشین شما به سرقت رود برای اینکه سارقان نتوانند سوخت خودرو را هدر دهند شما می توانید با خاموش کردن خودرو و بستن باک خودرو از راه دور مانع از حرکت خودرو شوید و سریعا خود را به محل مورد نظر برسانید تا ماشین خود را پس بگیرید.
8-نگهداری و ایمنی خودرو:
شما با نصب دستگاه ردیاب خودرو روی تمامی ماشین ها میتوانید مانع از خراب شدن ماشین ها شوید بعنوان مثال با وارد کردن زمان  های موردنیاز اعلام کنید که در این زمان باید فیلتر،لاستیک،روغن و… باید تعویض شود بنابراین هر لحظه ای که زمان تعویض برسد سریعا به  شما و رانندگان پیام فرستاده می شود که باید ماشین تعمیر شود و حتی با وارد کردن تنظیمات چون ثبت تماس تعمیرگاهها در نقشه ردیاب خودرو در زمان تعویض رانندگان به راحتی می توانند نزدیک ترین تعمیرگاه را با ثبت شماره و آدرس از طریق نقشه جی پی اس خودرو پیدا کنند.
9-گزارش کامل از مسیرهای طی شده توسط خودرو و ثبت زمان های توقف و حرکت خودرو ها
با توجه به قابلیت های دستگاه ردیاب خودرو که شرکت ما عرضه می کند شک نکنید که قیمت دستگاه ردیاب خودرو بسیار مناسب و مقطوع می باشد و شما با خرید و نصب دستگاه روی ماشین خود و ماشین های شرکت می توانید ایمنی خودرو را افزایش و میزان هزینه ها و سوخت ماشین را کاهش دهید و مانع از سرقت خودرو و ایجاد تصادفات ناگوار شوید.


درباره ردیاب ها و چهار دلیل استفاده از ردیاب جی پی اس

دستگاه ردیاب جی پی اس برای ماشین ها و افراد مختلف کاربردهای فراوانی دارد بعنوان مثال شما می توانید با خرید دستگاه ردیاب جی پی اس شخصی از موقعیت مکانی کودکان یا افراد خانواده یا افراد بیمار مطلع شوید و حتی می توانید از میزان سلامت آنها باخبر شوید و جالب است بدانید که با دستگاه ردیاب جی پی اس شخصی می توانید با کودکان یا افراد خانواده تماس برقرار کنید و کافیست با وارد کردن یک سری تنظیمات محدوده جغرافیایی برای کودکان و افراد خانواده تعیین کنید تا در صورت خروج از این محدوده سریعا شما متوجه شوید.

در نگاه اول خیلی از افراد فکر می کنند که تنها دلیل استفاده از دستگاه ردیاب جی پی اس برای ردیابی کردن افراد می باشد و همچنین می توانند با ردیاب جی پی اس و استفاده از نقشه جی پی اس مکانهای مورد نظر خود را پیدا کنند اما ما در اینجا قصد داریم به شما توضیح دهیم که چه استفاده های مفید دیگری از دستگاه ردیاب جی پی اس صورت می گیرد.
دستگاه ردیاب جی پی اس برای ماشین ها و افراد مختلف کاربردهای فراوانی دارد بعنوان مثال شما می توانید با خرید دستگاه ردیاب جی پی اس شخصی از موقعیت مکانی کودکان یا افراد خانواده یا افراد بیمار مطلع شوید و حتی می توانید از میزان سلامت آنها باخبر شوید و جالب است بدانید که با دستگاه ردیاب جی پی اس شخصی می توانید با کودکان یا افراد خانواده تماس برقرار کنید و کافیست با وارد کردن یک سری تنظیمات محدوده جغرافیایی برای کودکان و افراد خانواده تعیین کنید تا در صورت خروج از این محدوده سریعا شما متوجه شوید.
تنها استفاده دستگاه ردیاب جی پی اس در ردیاب گوشی و ردیاب شخص گنجانده نمی شود بلکه امروزه خیلی ها از دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو برای ردیابی کردن ماشین استفاده می کنند. در اینجا چهار دلیل استفاده از دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو را برای شما شرح می دهیم.

1-دیدن انواع نقشه جی پی اس:

در دستگاه ردیاب خودرو شما از یک نقشه جی پی اس استفاده نمی کنید بلکه با وارد کردن یک سری تنظیمات می توانید از زمان حرکت و شروع خودرو مطلع شوید یا حتی می توانید زمان رسیدن به مقصد را تخمین بزنید و حتی می توانید نزدیکترین مسیرها را از بین جاده های متعدد تعیین کنید.جالب است که بدانید با وارد کردن یک سری شماره تماس ها و آدرس تعمیرگاهها داخل دستگاه ردیاب جی پی اس شما در زمانی که نیاز به تعویض لاستیک،فیلتر و یا روغن ماشین دارید می توانید داخل نقشه جی پی اس شماره تلفن و آدرس تعمیرگاه ها را مشاهده کنید و نزدیک ترین تعمیرگاه را برای تعمیر خودرو انتخاب کنید.
2-مسیر:
با نصب دستگاه جی پی اس خودرو روی ماشین شما دیگر نگران گم شدن در مسیرهای متعدد نباشید. خیلی از ماشین ها چون تریلی،کامیون،بارکش ها،برف روب ها و…. وجود دارند که برای اولین بار به یک مکان فرستاده می شوند و ممکن است حتی رانندگان تا بحال آن مسیر را رانندگی نکرده باشند در این موقع شما می توانید از نقشه جی پی اس دستگاه جاده ها را پیدا کنید ونگران گم شدن در مسیرهای متعدد نباشید حتی شما می توانید از بین چند جاده نزدیکترین جاده را انتخاب کنید.
3-ترافیک:
یکی از عمده ترین مشکلات که ماشین ها با آن درگیر هستند و حتی ماشین های توزیع کالا و ماشین شرکت های خدماتی که کار آنها تحویل کالا و انجام خدمات به مشتری می باشد برای آنها زمان خیلی مهم است زیرا اگر آنها بتوانند سرموقع کالا را تحویل دهند یا خدمات را سریعترین موقع انجام دهند می توانند مشتریان بیشتری را جذب کنند مسلما یکی از چیزهایی که باعث بوجود آمدن تاخیر در رسیدن به مقصد می باشد ترافیک جاده ها می باشد شما با نصب دستگاه ردیاب خودرو می توانید از ترافیک جاده ها مطلع شوید تا بتوانید جادههای خلوت یا ترافیک پایین را برای رانندگی انتخاب کنید.
4-استفاده راحت:
شاید همه رانندگان از این ناراحت باشند که چنین دستگاهی با قابلیتهای متعدد یک دستگاه پیچیده باشد که نیاز به آموزش دارد اما ما به شما این اطمینان را می دهیم که استفاده از دستگاه ساده بوده و شما می توانید با یکی دوبار از کل قابلیت های دستگاه مطلع شوید.
علاوه بر قابلیت های بالا که دستگاه ردیاب خودرو دارد شما می توانید با دستگاه یک مکالمه دوطرفه با رانندگان انجام دهید زیرا در خیلی از جاده ها آنتن دهی گوشی پایین می باشد و شما به خوبی نمی توانید با آنها در تماس باشید با خرید دستگاه جی پی اس خودرو به راحتی می توانید با رانندگان تماس بگیرید و موارد مورد نیاز را با آنها گوشزد کنید.


جی پی اس اندروید

امروزه از جی پی اس استفاده های زیادی می شود استفاده از تکنولوژی جی پی اس در دستگاههایی چون دستگاه ردیاب خودرو،دستگاه ردیاب شخصی باعث شده است که ما به  راحتی بتوانیم ماشین ها و خودرو ها را ردیابی کنیم اما مسلما جی پی اس اندروید با این دستگاهها متفاوت می باشد زیرا جی پی اس اندروید تنها دارای نقشه مسیرها می باشد اما خرید دستگاه ردیاب خودرو و ردیاب شخصی قابلیت های زیادی دارد.
مسلما هر شخص مایل است که در شهرهایی شلوغ که یاد گرفتن مسیرها و خیابان ها سخت می باشد از یک نقشه برای پیدا کردن خیابان ها استفاده کند اما امروزه دیگر کمتر کسی یک نقشه در دست خود می گیرد بلکه با نصب جی پی اس اندروید روی گوشی هوشمند خود می توانید تمام  مسیرهای مورد نظر خود را پیدا کنید و بدون هیچ دردسری مکانهای مورد نظر خود چون ایستگاه های مترو،ایستگاه اتوبوس و شهرک های متفاوت را پیدا کنید.بعنوان مثال در شهر بزرگی چون تهران،اصفهان و شهرهای زیارتی چون مشهد پیدا کردن آدرسها به سختی صورت می گیرد زیرا خیلی از افرادی که حتی در این شهرهای پرترافیک و شلوغ زندگی می کنند خیلی از آدرس ها را نمی دانند و عموما از جی پی اس اندروید برای پیدا کردن مسیرها استفاده می کنند.
یکی از پرطرفدار ترین جی پی اس ها مسلما گوگل مپ یا همان نقشه گوگل می باشد که خیلی از افراد جهان از آن استفاده می کنند.اما شاید خیلی ها تمایل نداشته باشند از گوگل مپ استفاده کنند و همیشه وارد سایت گوگل  شوند و گوگل مپ را برای پیدا کردن مسیر انتخاب کنند در این مقاله قصد داریم چند نمونه نرم افزار جی پی اس اندروید که در جهان معروف می باشد برای شما شرح دهیم و اینکه چند نمونه جی پی اس اندروید که مخصوص ایرانیان می باشد توضیح دهیم تا بتوانید با دانلود این نرم افزارها از جی پی اس اندروید به راحتی استفاده کنید و از نقشه آن استفاده کنید.
نرم افزارهای جی پی اس اندروید:
1-نرم افزار BackCountry Navigator:
جی پی اس اندروید BackCountry Navigator یکی از معروف ترین نرم افزارهای جی پی اس اندروید می باشد با اینکه این نرم افزار خیلی گران می باشد اما قابلیت بارز آن استفاده از نقشه آفلاین آن می باشد.در صورتی که هر زمان شما اینترنت گوشی خود را فعال کنید این نرم افزار آپدیت می شود و در زمان قطع اینترنت شما از نقشه آفلاین استفاده می کنید و همچنین می توانید هر جایی از نقشه را علامتگذاری کنید. قیمت این نرم افزار حدود ده دلار می باشد.
2-نرم افزار GPS Essentials:
این نرم افزار جی پی اس اندروید به تازگی ساخته شده است و قیمتی حدود شش دلار دارد از قابلیت های بارز این نرم افزار این است که شما می توانید انتخاب های متعددی برای استفاده از نرم افزار داشته باشید بعنوان مثال بر طبق مسافت طی شده مسیرها را تماشا کنید.
3-نرم افزارHERE Maps:
یکی از نرم افزارهای جی پی اس اندروید که به صورت رایگان می توانید دانلود کنید نرم افزار HERE Maps می باشد جالب است بدانید که این نرم افزار مخصوص شرکت های بزرگی چون بی ام وی و مرسدس بنز می باشد و خیلی معروف می باشد و حتی شما می توانید به صورت آفلاین از نقشه نرم افزار استفاده کنید.
نرم افزارهای معروف زیادی وجود دارند که شما می توانید دانلود کنید حتی نرم افزار جی پی اس اندروید داریم که قابلیت نمایش نقشه را براساس ترافیک،وضعیت شرایط آب وهوایی و رانندگی کردن ماشین ها دارد و شما می توانید از تمام این امکانات استفاده کنید و خیالتان راحت باشد. مسلما ما ایرانی ها دنبال نرم افزارهای جی پی اس اندروید با نسخه فارسی هستیم چونکه خیلی از ما به زبان انگلیسی مسلط نیستیم ترجیح می دهیم یک نرم افزار جی پی اس اندروید به زبان فارسی دانلود کنید.
1-نرم افزار Sygic Iran GPS Navigation:
یکی از بهترین نرم افزارهای جی پی اس در ایران که قابلیت نمایش تمام نقشه به صورت سه بعدی را دارد و می توان گفت که تمام مسیرهای شهرهایی چون تهران،کرج،مشهد،اصفهان، قم را برای شما به صورت کامل نمایش می دهد.


ردیاب شخصی بسیار کوچک

آنچه از قدیم وجود داشته و هیچ موقع کاهش نیافته سرقت می باشد سارقانی که با پیشرفت تکنولوژی در سرقت هم حرفه ای تر شده اند کسانی که طوری وسایل شما چون کیف،دوربین و … را می دزدند که حتی خود شما تعجب کنید که چگونه و از طریقی وسایل شما به سرقت رفته است.امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های مسیریابی شخصی بسیار کوچک به بازار آمده اند که حتی سارقان حرفه ای و کسانی که کار آنها آدم ربایی می باشد نمی دانند که چگونه دستگیر شده اند.
دستگاه ردیاب شخصی بسیارکوچک مزیت های فراوانی دارد که در اینجا شما را با آنها و استفاده هایی که از این دستگاه می شود آشنا می کنیم تا بدانید که این دستگاه در چه جاهایی کاربرد دارد.
1-امنیت افراد:
مسلما ردیابی کردن اشخاصی مانند افراد خانواده و مهمتر افراد مسن و حتی کودکان در این زمان خیلی مهم می باشد. با اینکه شاید شما از فواید دستگاه ردیاب شخصی به خوبی آشنا باشید اما همیشه دنبال خرید دستگاهی هستید که خیلی کوچک باشید و مشهود نباشد زیرا اگر دستگاه ردیاب شخصی کوچک نباشد مسلما سارقان میفهمند اما با پیشرفت علم دستگاههای ردیاب شخصی جدیدتری وارد بازار شده است بعنوان مثال در کف کفش ها گذاشته می شود که هیچ کس متوجه حضور این دستگاه در آن نیست و شما می توانید به راحتی هر شخصی را ردیابی کنید.
2-اداره پلیس:
یکی از کاربردهای ردیاب شخصی بسیار کوچک در اداره پلیس می باشد که کار آنها برقراری امنیت در جامعه است مسلما در هر جامعه ای افراد خلافکار،تروریسم و  قاچاقچی به فراوانی مشاهده می شوند یک نوع از دستگاههای ردیابشخصیبسیارکوچک که مخصوص اداره جات پلیس ساخته شده است به صورت ریز می باشد که در بدن شخص تروریسم ،قاچاق چی و… به صورت شلیک از راه دور گذاشته می شود طوری که شاید فکر کنند پشه به آنها زده اما این کارماموران امنیتی باشد که با وارد کردن ردیابشخصیبسیارکوچک آنها را به دقت زیر نظر می گیرند و تمام مکانهای که توقف می کنند یا حرکت می کنند در کمتر از یک ثانیه و به صورت آنلاین مشاهده می کنند ومی توانند از این طریق باندهای قاچاق چی و تروریسم ها را دستگیر کنند.
3-ردیابی وسایل:
یک نمونه دیگر از ردیاب شخصی بسیار کوچک وجود دارد که همزمان هم می تواند بعنوان ردیاب شخص استفاده شود و هم ردیابی کردن تمام وسایل شما. این دستگاه ردیاب که به صورت برچسب کاغذی می باشد روی هر وسیله چون اشیا،اشخاص،حیوانات گذاشته می شود و سپس توسط دستگاه اصلی و گوشی هوشمند ،تبلت،کامپیوتر،لپ تاپ تمام مسیرهای پیموده شده کنترل می شود و درصورتی که وسیله شما به سرقت رود سریعا متوجه می شود که دقیقا سارق کجاست
4-برقراری تماس:
جالب است بدانید که این دستگاهها قابلیت برقراری تماس با افراد را دارند بعنوان مثال اگر شما ردیاب شخصی که به اشکال مختلفی چون ساعت مچی،کفش کتانی و برچسبهای ریز و حتی بارکد وجود دارد خریداری کنید و ردیاب شخصی را که به صورت ساعت مچی می باشد روی مچ دست فرزندان خود بگذارید اگر فرزند شما به هر طریقی گم شود می تواند فرزند شما روی دستگاه کلیک کند تا سریعا شماره شما گرفته شود تا بتوانید با اون تماس بگیرید حتی با وارد کردن تنظیمات دستگاه اگر فرزند شما از محدوده جغرافیایی که برای او تعیین کرده اید خارج شود سریعا با گوشی شما تماس گرفته می شود و اس ام اس برای شما فرستاده می شود که فرزند شما از محدوده تعیین شده خارج شده است.
با توجه به مزایای دستگاه ردیاب شخصی بسیار کوچک به شما پیشنهاد می کنیم که حتما برای حفظ امنیت خانواده خود و کارکنان شرکت و حتی ردیابی کردن افراد مشکوک،خلافکار،تروریسم نسبت به خرید و نصب دستگاه با ما تماس بگیرید.


برقراری امنیت با ردیاب خودرو

شرکتهای بزرگ که دنبال فراهم آوردن امنیت کارکنان و ماشین های شرکت خود هستند معمولا حاضرند که مبلغی پول صرف خرید دستگاهی کنند که بتواند امنیت شرکت را فراهم کند.در شرکت هایی که کار آنها توزیع کالا،ماشین آلات،لوازم خانگی،لوازم کامپیوتر و… می باشد در صدد این هستند که بتوانند کارکنان شرکت را ردیابی کنند و همچنین با ردیابی کردن ماشین های شرکت از سالم بودن کالاها مطلع باشند و بتوانند کالاها را به موقع و سالم تحویل مشتریان دهند.در این مقاله ما ویژگی های دستگاه ردیاب خودرو را برای شما توضیح می دهیم که شما می توانید با خرید دستگاه برقراری امنیت با ردیاب خودرو را فراهم کنید.

استفاده از ردیاب

ویژگی های دستگاه مسیریابی خودرو و برقراری امنیت با ردیاب خودرو:

1-کنترل نقشه:

از ویژگی های بارز دستگاه ردیاب خودرو وجود نقشه جی پی اس در آن می باشد که شما می توانید با استفاده از این قابلیت دستگاه اعضای تیم شرکت را ردیابی کنید و همچنین با استفاده  از نقشه جی پی اس دستگاه تمام مسیرهایی را که ماشین ها می پیمایند.علاوه بر اینکه شما میتوانید متوجه شوید که افراد شما کجا هستند با نصب دستگاه ردیاب خودرو می توانید موقعیت دقیق ماشین های شرکت را مشاهده کنید و در صورتی که ماشین از محدوده و مسیر تعیین شده خارج شود سریعا آژیر برای شما به صدا در میاید و شما می توانید علت خارج شدن ماشین از محوطه را با برقراری تماس با راننده جویا شوید.

2-مدیریت وسایل:

اگر شرکت شما شرکت توزیع کالا می باشد مسلما اینکه بدانید وسایل در زمان تعیین شده به دست مشتری می رسد برای شرکت شما حائز اهمیت می باشد شما با خرید دستگاه مسیریابی خودرو و نصب دستگاه می توانید از زمان شروع حرکت و توقف ماشین ها مطلع شوید و در صورتی که ماشین به مقصد برسد سریعا پیامکی برای شما مبنی بر رسیدن کالا به دست مشتری فرستاده می شود.

3-اعزام به موقع:

شرکت های خدماتی و شرکت های دیگر خیلی برای آنها حائز اهمیت است که به موقع کارکنان خود را به محل کار اعزام کنند.مسلما راضی نگه داشتن مشتریان تنها با اعزام به موقع کارکنان و افراد شرکت صورت می گیرد شما کافیست که دستگاه ردیاب خودرو را روی ماشین های شرکت نصب کنید تا بتوانید از اعزام به موقع کارکنان مطلع شوید زیرا زمانی که شما کارکنان خود را با ماشین شرکت می فرستید می توانید از زمان دقیق رسیدن کارکنان و کارگران شرکت مطلع شوید و ارائه خدمات را به درستی برای مشتریان خود انجام دهید.

4-هشدار:

زمانی که شما دستگاه ردیاب خودرو را نصب میکنید شما می توانید از قابلیت های هشدار دستگاه مطلع شوید با وارد کردن تنظمیات دستگاه زمانی که خودرو از مسیر تعیین شده خارج شود سریعا هشداری برای شما که صاحب شرکت هستید و همچنین هشداری برای راننده ماشین فرستاده می شود.انواع هشدارهای دستگاه را می توانید فعال کنید کافیست که با نصاب دستگاه هماهنگ کنید تا از تمامی قابلیتهای  دستگاه ردیاب خودرو بهره مند شوید.

5-گزارشات:

دستگاه ردیاب خودرو گزارشات کاملی از ماشین به شما ارائه می دهد که شامل:

زمان توقف و حرکت ماشین

مسیرهای طی شده توسط خودرو

میزان مصرف سوخت ماشین

علاوه بر گزارشات بالا شما می توانید با وارد کردن تنظیمات یک سری گزارشات ویژه هم از دستگاه ردیابخودرو چون:تحویل دستگاه به مشتری،میزان وارد کردن سوخت به ماشین و… مطلع شوید.

با توجه به مزایای دستگاه ردیاب خودرو اگر می خواهید که امنیت شرکت خود را بالا ببرید می توانید با نصب دستگاه خودرو افراد وماشین خود را ردیابی کنید.


جی پی اس آنلاین

اگر شما از دستگاه ردیاب خودرو برای ردیابی کردن ماشین خود و ماشین های شرکت استفاده می کنید مسلما داشتن اطلاعات راجب دستگاه برای شما خیلی مفید می باشد. یکی از ویژگی های برجسته دستگاه ردیاب خودرو استفاده از جی پی اس آنلاین می باشد.شاید شما با واژه جی پی اس آنلاین آشنایی کامل نداشته باشید اما ما در این مقاله جی پی اس آنلاین را به صورت کامل برای شما شرح می دهیم تا شما با کاربردهای دستگاه ردیاب خودرو به خوبی آشنا شوید.
از ویژگی های برجسته استفاده از نقشه می باشد شما با استفاده از جی پی اس آنلاین می توانید نقشه جاده هایی که ماشین در حال حرکت می باشد را به خوبی مشاهده کنید و حتی توسط دستگاه جاده های ترافیکی و خلوت را مشاهده کنید و این انتخاب را داشت باشید که بتوانید مسیرهای خلوت را برای رانندگی انتخاب کنید.
مزایای استفاده از جی پی اس آنلاین:
1-مسیریابی بهتربا استفاده از ردیاب:
شما اگر یک گوشی هوشمند داشته باشید می توانید جی پی اس آنلاین را به صورت یک نرم افزار روی آن نصب کنید و از جی پی اس گوشی استفاده کنید ومسیرهای حرکت خود را به صورت آنلاین مشخص کنید.
جی پی اس آنلاین در دستگاه ردیاب خودرو نیز تعبیه شده است یعنی شما با خرید جی پی اس خودرو از شرکت ما و نصب آن می توانید ازتمام مسیرهایی که شما با ماشین رانندگی می کنید مطلع باشید یا اگر شما قصد سفر به مکانهای مختلفی را دارید که حتی یک بارهم در آن شهر رانندگی نکرده اید کافی است از نقشه آنلاین دستگاه جی پی اس خودرو استفاده کنید وحتی مسیرهای پر ترافیک و خلوت را مطلع باشید.
2-استفاده از ردیاب :
شما می توانید از جی پی اس آنلاین در هر وسیله ای استفاده کنید امروزه تنها ماشین ها ردیابی نمی شوند بلکه شما می توانید از جی پی اس آنلاین برای ردیابی کردن هواپیما،قطار،افراد استفاده کنید که بسته به نوع استفاده شما از جی پی اس آنلاین دستگاه های متفاوتی وجود دارد مثلا جی پی اس آنلاین برای ردیابی کردن افراد به صورت دستگاه مسیریابی شخصی،پرسنلی بکار برده شده است که شما  می توانید با خرید دستگاه ردیاب شخصی هر فرد را ردیابی کنید.در هواپیما و قطار هم جی پی اس آنلاین به صورت کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید با خرید دستگاه ردیاب از امکانات جی پی اس آنلاین استفاده کنید در هواپیما تمام مسیرهای پرواز به صورت آنلاین نمایش داده می شود.
جالب است که بدانید جی پی اس آنلاین به صورت دستگاههای ردیاب در ردیابی حیوانات نیز بکار برده می شود و شما می توانید با نصب دستگاه ردیاب روی حیوانات از مسیریابی آنلاین دستگاه استفاده کنید و مکانهای دقیق پرندگان را پیدا کنید.
با توجه به مزایای دستگاههای ردیاب برای حفظ و ایمنی اجزای خانواده وایمنی ماشین  و حیوانات حتما نسبت به خرید دستگاه از شرکت ما اقدام کنید.


استفاده از ردیاب

درباره ردیاب ها و ردیاب شخصی مخفی

امروزه دستگاه مسیریابی شخصی به دستگاهی برای محافظت افراد تبدیل شده است و شما اگر فرزند کوچکی دارید که زمان بازی کردن در کوچه نگران گم شدن یا دزدیده شدن آن هستید مسلما با نصب ردیاب شخصی مخفی شما می توانید فرزندان خود را ردیابی کنید و به این طریق مانع از گم شدن و سرقت فرزندان خود شوید وجود دستگاه های ردیاب شخصی مخفی باعث می شود که سارقان کودکان نتوانند دستگاه را از کار بیندازند تا به راحتی به هدف شوم خود برسند اما آنچه که باعث مراقبتهای ویژه فرزندان شما می شود استفاده از دستگاه به صورت ساعت مچی،کفش کتانی،برچسب به اندازه سکه ده تومانی باعث می شود که دستگاه ردیاب شخصی از دید دیگران مخفی بماند.
شما با دستگاه مخفی از شرکت ما می توانید امنیت فرزندان و اعضای خانواده را تامین کنید و حتی اگریکی از اعضای خانواده شما دچار بیماری آلزایمر هستند می توانید با خرید ردیاب شخصی مخفی که به صورت ساعت مچی،کفش کتانی و ردیاب زیرپوستی می باشد باعث می شود که کسی که دچار بیماری آلزایمر است دستگاه را جایی پرت نکند که شما نتوانید آنها را پیدا کنید البته توجه داشته باشید که با وارد کردن تنظیمات دستگاه ردیاب شخصی می توانید یک منطقه زمانی به مانند منزل،پارک کنار خانه یا هر محیطی را تعیین کنید که به محض خارج شدن از آن منطقه زمانی سریعا آژیر خطر روی گوشی شما به صدا در بیاید.
یکی دیگر از کاربردهای استفاده از دستگاه ردیاب شخصی مخفی برای اداره پلیس می باشد که این دستگاه را به صورت خیلی پیشرفته زیر پوست یا داخل دندان یا بدن شخصی که قرار است کار جاسوسی را انجام دهد یا شخص تبهکاری که قصد دارید او را طعمه نقشه خود قرار دهید و به باند قاچاقچیان برسید از این دستگاه استفاده کنید.
اما علاوه بر مزایای بالا که ذکر کردیم مسلما خود شما می دانید که جوانان را نمی توانید زندان کنید یا هر لحظه گوشی آنها را بررسی کنید تا بدانید با چه کسانی دوست هستند مهمانی به کجا می روند مسلما این کارها از جانب والدین باعث از بین رفتن اعتماد بین آنها می شود. برای اینکه شما بتوانید مخفیانه فرزندان خود را زیر نظر داشته باشید می توانید از ردیاب شخصی مخفی استفاده کنید تا بدون اینکه فرزندان شما از وجود چنین دستگاهی مطلع شوند با اشکال ساعت مچی،کفش کتانی یا گذاشتن برچسب ردیاب که به اندازه سکه می باشد ومی توانید آنرا داخل کیف،روی پاچه شلوار،یقه لباس بگذارید تا بتوانید از تمام جاهایی که آنها می روند مطلع شوید و اگر اتفاقی برای آنها بیفتد سریعا توسط گوشی مطلع شوید.


استفاده از ردیاب

آنچه که در دنیای امروز به سرعت در حال رواج می باشد تکنولوژی ردیاب است که با استفاده از این تکنولوژی شما می توانید فرزندان خود را ردیابی کنید یا اگر یکی از افراد خانواده شما دچار بیماری آلزایمر هستند با نصب دستگاه ردیاب روی آنها دیگر نیازی به نگران بودن حال آنها ندارید بنابراین خیلی ها برای حفظ ایمنی خانواده خود حتما این دستگاه مفید را خریداری می کنند اما خرید ردیاب کوچک یکی از دستگاههایی می باشد که باعث شود هر کسی نفهمد که فرزند شما یا دیگرافراد خانواده مجهز به دستگاه ردیاب هستند شما با خرید ردیاب کوچک از شرکت ایده آل می توانید امنیت خانواده خود را فراهم کنید.
ما در این مقاله می خواهیم شما را با دستگاه ردیاب کوچک چون ردیاب برای حیوانات،ردیاب زیر پوستی و ردیاب کالا آشنا کنیم آنچه که تمام جهانیان به آن اهمیت می دهند رسیدگی به حیوانات کمیاب و خانگی می باشد و به دلیل اینکه خیلی از شکارچیان دست به شکار حیوانات کمیاب چون پرندگان آواز خوان،کرگدن و حیوانات دیگر انجام می دهد باعث  شده است که محیط زیست در این زمینه از تکنولوژی ردیاب برای حفظ امنیت حیوانات استفاده کنند و سازندگان دستگاه ردیاب انواع ردیاب حیوانات را با اشکال مختلف چون قلاده،ردیاب زیر پوستی و همچنین ردیاب به صورت کوله پشتی را تولید میکنند تا براحتی بتوانند هر حیوان را ردیابی کنند بعنوان مثال برای ردیابی کردن کردگدن دستگاه ردیاب را درون شاخ کرگدن قرار می دهند یا برای ردیابی کردن پرندگان کمیاب دستگاه ردیاب کوچک را به صورت کوله پشتی پشت پرندگان نصب می کنند تا باعث اختلال در پرواز پرندگان نشوند.
یکی دیگر از عوامل خرید ردیاب کوچک گذاشتن ردیاب زیر پوست اسب ها می باشد زیرا اسب جز حیوانات نجیب است که خیلی ها برای سوارکاری و تفریح از آن استفاده می کنند و مسلما حفظ امنیت اسب برای این اشخاص مهم می باشد.
با خرید ردیاب کوچک شما می توانید این دستگاه ردیاب کوچک را با استفاده از پزشک مخصوص زیر گردن اسب قرار دهید تا از وضعیت سلامت اسب مطلع شوید و باعث شود که متوجه شوید مثلا اسب آمادگی شرکت در مسابقات اسب سواری را ندارد و نیازی نیست که شما هزینه گزافی صرف ثبت نام در مسابقات کنید و در هنگام مسابقات با شکست مواجه شوید. علاوه بر وضعیت سلامتی حیوانی چون اسب شما می توانید مانع از سرقت این حیوان شوید زیرا اگر اسب از طویله خود خارج شود شما با آژیر خطر توسط دستگاه ردیاب و ارسال آژیر به گوشی خود متوجه می شوید که اسب شما از طویله خارج شده است.
این را نیز در نظر بگیرید که خرید ردیاب کوچک تنها مختص حیوانات نیست بلکه امروز می توانید شرکت ها دست به تولید دستگاه ردیاب در قالب کفش ،ساعت مچی و ردیاب زیر پوستی برای ردیابی اشخاص می کنند .
آنچه که باعث خرید ردیاب کوچک از شرکت ما می شود این است که در دستگاه ردیاب کوچک که برای  اشخاص و حیوانات می باشد شما با قابلیتهای فراوان این دستگاه مواجه می شوید یعنی با دستگاه ردیاب قابلیت های زیر را داشته باشید.
1-اطلاع از مکان :
توسط دستگاه ردیاب می توانید مکان دقیق شخص یا حیوان را به صورت آنلاین متوجه شوید ودرصورت گم شدن یا سرقت افراد یا حیوانات با نصب دستگاه ردیاب کوچک آنها را سریعا پیدا کنید.
2-برقراری تماس:
از ویژگی های برتر ردیاب شخصی این است که شما می توانید با فرزند خود تماس بگیرید تا از حال آنها مطلع شوید.
3-اطلاع از وضعیت جسمانی :
با خرید ردیاب کوچک از شرکت ما شما می توانید از وضعیت جسمانی فرزندان خود یا افراد بیمار مطلع شوید یا حتی می توانید از وضعیت جسمانی حیوانات کمیاب  مطلع شوید که شکارچیان آنها را شکار کرده اند یا  حیوانات در حال انقراض هستند.
از نکات قابل توجه خرید ردیاب کوچک این است که شما می توانید در هنگام ورزش کردن سلامت خود و افراد خانواده را بسنجید.


یکی از ویژگی هایی که اشخاص و شرکتهای خصوصی و دولتی برای خرید ردیاب خودرو در نظر میگیرند قیمت ردیاب می باشد زیرا هر شخص،شرکت مایلند که دستگاهی با  قیمت ردیاب مناسب بخرند و بهترین دستگاه ردیاب خود را دریافت کنند.شرکت ایده آل جز شرکت هایی می باشد که قیمت ردیاب آن بخوبی مناسب می باشد و تمام دستگاه های ردیاب شخصی و ردیاب خودرو با قیمت مناسب فروخته می شود.
در این مقاله قصد داریم شما را با مزایای دستگاه ردیاب شخصی و ردیاب خودرو که در شرکت ما توزیع می شود آشنا کنیم و شما متوجه شوید که قیمت ردیاب شرکت ما نسبت به قابلیت هایی که دستگاه ردیاب دارد جز بهترین شرکت های فروش دستگاه ردیاب می باشد.
مزایای دستگاه ردیاب:
1-مسیریابی بهتر:
آنچه که شما باید بدانید این است که قیمت ردیاب بسته به قابلیت های هر دستگاه فروخته می شود.اما از ویژگی های برتر دستگاه ردیاب شخصی و دستگاه ردیاب خودرو مسیریابی بهتر می باشد اگر شما از ردیاب شخصی استفاده می کنید میتوانید با وارد کردن تنظیمات ردیاب یک منطقه زمانی برای ردیاب شخصی تعیین کنید که چنانچه شخص که شامل کودکان،افراد بیمار چون آلزایمر از ردیاب شخصی استفاده می کنند تمام مسیرهایی که می روند به درستی روی گوشی شما نمایش داده شود و اگر مشاهده شود که افراد از منطقه زمانی که شما تعیین کرده اید فراتر رفته باشند آژیر خطر به صدا دربیاید.برای ردیاب خودرو نیز همین مسیریابی نمایش داده می شود با این عنوان که هر مسیری که ماشین حرکت می کند برای شما نمایش داده می شود و اینکه اگر جاده هایی ترافیکی وجود داشته باشد بتوانید از جاده های خلوت استفاده کنند تا سوخت ماشین کمتر استفاده شود یا اینکه کالا به موقع دست مشتری برسد و کار مشتری انجام شود.
2-جلوگیری از سرقت:
یکی از عمده ترین مزایای دستگاه ردیاب چه ردیاب شخصی و ردیاب  خودرو جلوگیری از سرقت می باشد یعنی اگر افراد شما یا فرزندان شما از ردیاب شخصی استفاده کنند نگران دزدیده شدن یا گم شدن آنها نباشید و اگر از دستگاه ردیاب خودرو استفاده کنید نگران سرقت ماشین نباشید زیرا می توانید هر جایی که ماشین است شما ماشین را  با زدن یک پیامک خاموش کنید و از طریق دستگاه ردیاب خودرو مکان خودرو را پیدا کنید.
3-ایمنی و مانیتورینگ سوخت ماشین:
یکی دیگر از مزایای دستگاه ردیاب شخصی فراهم کردن ایمنی افراد چون افراد شرکت یا فرزندان  یا بیماران آلزایمری می باشد و از ویژگی های خرید دستگاه ردیاب خودرو از شرکت ما این است که شما می توانید با نصب دستگاه ردیاب خودرو روی ماشین ها از وضعیت سالم بودن خودرو یا اشخاص مطلع شوید و حتی یکی از مزایای دستگاه ردیاب خودرو شرکت ایده آل این است که مانیتورینگ سوخت وجود دارد و می توانید از ریز مصرف سوخت ماشین مطلع شوید واینکه رانندگان اگر از ماشین استفاده شخصی کنند مسلما تمام مانیتورینگ سوخت ماشین و مسیرها در دستگاه ردیاب ثبت می باشد.
شما با توجه به ویژگی های دستگاه ردیاب شخصی و دستگاه ردیاب خودرو شرکت ما مطلع می شوید که با توجه به این مزایای دستگاه ردیاب قیمت ردیاب شرکت  ایده آل نسبت به شرکت های دیگر در ایران قیمت مناسب می باشد و توجه داشته باشید که قیمت ردیاب با مزایای دستگاه جز امتیازات دستگاه ردیاب شرکت ایده آل می باشد.


بهترین جی پی اس خودرو:

سوالی که بین همه وجود دارد این است که در واقع بهترین ردیاب خودرو چیست؟در نظر داشته باشید بهترین ردیاب خودرو به دستگاهی تعلق می گیرد که بیشترین امکانات داشته باشد یعنی هرچه وسیله قابلیت خوب تری داشته باشد مسلما بهترین است ما در این جا قصد داریم به شما توضیح دهیم که شرکت ایده آل چه نوع ردیاب خودرو وارد ایران و تولید  می کند و به چه علت مشتریان ما می گویند که شرکت ایده آل بهترین ردیاب خودرو را دارد. و چرا مشتریان شرکت ما جز شرکت های کلان  هستند و به چه دلیل ما را جز شرکت های ارائه دهنده بهترین ردیاب خودرو در ایران می نامند.
مزایای بهترین جی پی اس خودرو:
1-نمایش مسیر حرکت خودرو ها در نقشه بصورت آنلاین و نشان دادن سرعت غیر مجاز:اگر شرکت توزیع کالا دارید مسلما باید نگران سرعت رانندگان نیز باشید با نصب ردیاب خودرو می توانید سرعت آنها را ببینید و همچنین مسیر رانندگی آنها.
2-تماس اتوماتیک با راننده:اگر درب ماشین شما باز است سریعا دستگاه با راننده تماس می گیرد که درب باز است اگر ماشین به سرقت برود سریعا با راننده تماس گرفته می شود.
3-قابلیت خاموش کردن خودرو:ممکن است ماشین شما به سرقت برود شما با خرید ردیاب خودرو می توانید هنگام سرقت ماشین را خاموش کنید و بروید ماشین را برگردانید.
4-گزارشات:مصرف سوخت،وزن حمل شده در ماشین،دمای ماشین همه اینها توسط ردیاب خودرو ثبت می شود.
5-هر ماشینی که خراب می شود مسلما دلیلی دارد قبل از اینکه ماشین شما خراب شود دستگاه جی پی اس خودرو گزارشاتی مثل میزان روغن،نیاز به تعمیر،نیاز به تعویض لاستیک را به شما گزارش می دهد تا مانع از خسارات بیشتر شود و جالب است که دستگاه جی پی اس خودرو شرکت ما نزدیک ترین تعمیرگاه را نمایش می دهد با ذکر شماره هایی که قبلا توسط شرکت ثبت شده است.
علاوه بر قابلیت های بالا که دستگاه ردیاب خودرو شرکت ایده آل این توانایی ها را دارد تمام ریز عملکردها چون سرعت،زمان توقف و میزان سوخت ثبت می گردد تا اگر شما که کارتان توزیع کالا و خدمات می باشد در صورت نارضایتی مشتری مبنی بر انجام نگرفتن کار در زمان مقرر و تحویل نگرفتن به موقع کالا سریعا مدرکی دال بر صحت و سوق یا نادرست بودن این حرف داشته باشید.
بنابراین با خرید دستگاه ردیاب خودرو از شرکت ما بهترین ردیاب خودرو را روی ماشین خود یا ماشین های شرکت نصب کنید و مانع از سرقت،افزایش سوخت،خرابی ماشین شوید.


درباره چگونگی خرید ان

شاید شما که تازه قصد خرید ردیاب خودرو را دارید در ابتدا تنها مزایای خرید ردیاب خودرو را جلوگیری از سرقت ماشین بنامید و فکر کنید که تنها دلیلی که باعث خرید ردیاب خودرو توسط مردم می شود همین مسئله می باشد اما ما در این مقاله قصد داریم که مزایای کلی خرید ردیاب  خودرو را به صورت مفصل شرح دهیم تا شما متوجه شوید که دستگاه ردیاب خودرو چقدر باعث سود  و منفعت برای شرکت های بزرگ و افراد متنوع جامعه می شود.
مزایای خرید ردیاب خودرو:
1-جلوگیری از سرقت:
عمده ترین دلیل خرید دستگاه جی پی اس خودرو جلوگیری از سرقت ماشین می باشد زیرا شما با خرید این دستگاه می توانید کاملا خیالتان از امن بودن ماشین راحت باشد زیرا حتی اگر ماشین شما به سرقت برود با دستگاه ردیاب خودرو شما می توانید سریعا ماشین خود را پیدا کنید و حتی قبل از اینکه ماشین شما اوراق شود این دستگاه به شما هشدار می دهد و شما را در کمتر از چندین ثانیه از سرقت ماشین مطلع می کند تا شما بتوانید سریعا با داشتن شواهد یعنی گزارشات دستگاه ردیاب خودرو به پلیس مراجعه کنید تا اقدامات لازم برای دستگیری سارق صورت گیرد.
2-کاهش سوخت:
آنچه در این زمان همه از آن رنج می کشند افزایش سوخت ماشین می باشد مسلما چه کسانی که ماشین شخصی دارند و چه کسانی که شرکت توزیع کالا دارند و باید کالا را به دست مشتری برسانند با خرید ردیاب خودرو شما می توانید بهترین مسیر را انتخاب کنید یعنی با داشتن اینترنت و فعال کردن دستگاه شما میتوانید مطلع شوید که کدام جاده خلوت تر است تا شما در ترافیک گیر نکنید زیرا همان معطلی در ترافیک باعث افزایش سوخت ماشین می شود و اینکه با نصب ردیاب خودرو روی ماشین می توانید از سالم بودن جاده مطلع شوید و نزدیک ترین مسیر به مقصد را انتخاب کنید تا بدین وسیله سوخت کمتری مصرف کنید.
3-پاسخگویی سریع به مشتریان:
اگر شما جز آندسته از کسانی هستید که شرکت توزیع کالا دارید یا شرکت خدماتی هستید که دارای ماشین های سنگین چون لودر،برف روب،کامیوت،بیل مکانیکی هستید می دانید که برای راضی نگه داشتن مشتریان باید به موقع به مقصد برسید و به موقع کار را تحویل دهید آنچه که باعث نگرانی صاحبان شرکت های توزیع کالا و خدماتی می شود دیر رسیدن کالا به دست مشتریان و دیر انجام شدن کار مشتریان است شما با خرید ردیاب خودرو می توانید این مسئله را حل کنید زیرا با این کار می توانید 24 ساعته ماشین رو زیر نظر داشته باشید علاوه بر اینکه مسیرهای طی شده توسط رانندگان ثبت می شود و هیچ راننده ای نمی تواند با ماشین شرکت به کارهای شخصی خود بپردازد بلکه با نصب ردیاب خودرو می توانید چک کنید که کارکنان شرکت کار می کنند یا نه؟زیرا مدت زمان رسیدن ماشین به مقصد تخمین زده می شود و اگر ماشین خراب شود دستگاه آنرا نمایش می دهد پس توجیه و بهانه جویی را از بین می برد.
4-صدور صورت حساب دقیق:
آنچه که همیشه برای شرکت های خدماتی و توزیع کالا دردسر ساز است این است که مشتریان مدعی هستند که کار به درستی صورت نگرفته یا کالا به موقع به دست آنها نرسیده است.شما با خرید ردیاب خودرو می توانید رد و اثبات این ادعا را جویا شوید و زمان پایان کار با دستگاه ردیاب خودرو به نحوی صورت حساب دقیق را صدور کنید تا مشتری اگر حرفی زد بر اساس دستگاه ردیاب خودرو جواب او را بدهید.
بنابراین با خرید ردیاب خودرو مانع از سرقت ماشین،کاهش سوخت و افزایش رضایت مندی مشتریان و بهره وری بیشتر شرکت خود شوید.


درباره ردیاب ها وسه راه برای افزایش بهره وری
دستگاه ردیاب خودرو جز دستگاه هایی است که باعث بهره وری و افزایش کسب و کار در هر شرکتی می شود. مدیران هر شرکت دارای شغلی هستند که تمام تمرکز آنها در شرکت بهره وری بیشتر و افزایش کسب و کار شرکت می باشد یعنی تنها هدف مورد نظر مدیران شرکت سود بیشتر،صرفه جویی کمتر و راضی نگه داشتن مشتریان می باشد.
در اینجا می خواهی شما را با سه راه برای افزایش بهره وری توسط ردیاب خودرو را آشنا کنیم و مزایای استفاده از ردیاب خودرو برای هر شرکتی را برای شما توضیح دهیم.
همانطور که گفتیم یکی از هدف های افزایش بهره وری و کسب و کار هر شرکت نظارت بربهره وری آن شرکت است که رضایت مشتریان می تواند نقش بسزایی در افزایش بهره وری شرکت داشته باشد اما سوال اینجاست که چگونه ردیاب خودرو می تواند باعث راضی نگه داشتن مشتریان،صرفه جویی در سوخت،نظارت بر عملکرد رانندگان و مراقبت از ماشین های هر شرکت شود. در اینجا سه راه برای افزایش بهره وری توسط ردیاب خودرو را بررسی می کنیم.
1-مسیریابی :
یکی از بهترین ویژگی های دستگاه ردیاب خودرو که می تواند به کمک هرشرکت بخصوص شرکت های خدماتی چون تعمیر برق،آب،گاز،لوله کشی و حتی شرکت های توزیع کالا بیاید مسیریابی است .
با نصب دستگاه ردیاب خودرو روی هر ماشین می توانید توسط نقشه جی پی اس بهترین مسیر را انتخاب کنید مسیرهایی که به دور از ترافیک ،خرابی جاده  باشد و همین امر باعث می شود هم ماشین ها زودتر به محل مورد نظر برسند و هم اینکه در مصرف سوخت صرفه جویی شود.
2-اعزام زنده و به موقع:
شما اگر دارای شرکت های خدماتی یا توزیع کالا هستید و باید حتما کار مشتریان را راه بندازید و مشاهده می کنید که وضعیت آب و هوایی خوب نیست،ترافیک جاده وجود دارد می توانید با نصب دستگاه ردیاب خودرو روی ماشین ها از محل دقیق هر خودرو مطلع شوید و چنانچه به صرفه نیست که یک ماشین جدید به محل مورد نظر اعزام کنید با توجه به نقشه دستگاه ردیاب جی پی اس نزدیک ترین ماشین به محل مورد نظر را پیدا کنید و آن ماشین را به محل اعزام کنید همین کار هم باعث رضایت مشتریان از نحوه سرویس دهی شما می شود و هم باعث صرفه جویی در سوخت می شود و علاوه بر اینها باعث افزایش سود دهی و کسب و کار شرکت می شود


درباره ردیاب ها و استفاده در کوهنوردی و پیاده روی

آنچه که در تمام ما انسان ها دیده می شود عشق به طبیعت و دیدن مناظر زیبا و قشنگ می باشد. خیلی از افراد هستند که به صورت حرفه ای مشغول ورزش کوهنوردی هستند و با تمام جوانب این رشته به خوبی آشنا هستند اما در این بین افرادی نیز هستند که ترجیح می دهند یک روز در هفته به دور از خانه و تکنولوژی گوشی و تلویزیون به دیدن طبیعت بروند و به پیاده روی و کوهنوردی بپردازند اما به این نکته توجه کنید که همانطور که پیاده روی و کوهنوردی باعث شادی و نشاط شما می شود مسلما خطراتی نیز به همراه دارد بنابراین مجهز بودن به تمام وسایل می تواند به شما کمک کند.
تمام شما می دانید که در کوه گوشی به سختی آنتن می دهد بنابراین نمی توانید برگوشی خود تکیه کنید خیلی از مواقع پیش می آید که در زمان بالا رفتن از کوه دچار آسیب دیدگی می شوید و کسی هم همراه خود ندارید که به شما کمک کند گوشی همراه شما هم آنتن نمی دهد در این وضعیت دستگاه ردیاب می تواند به کمک شما بیاید زیرا این دستگاه می تواند توسط گوشی دیگر اعضای خانواده شما به صورت آنلاین بررسی شود و در صورتی که شما دچار مشکل شوید اعضای خانواده شما مطلع شوند.
مزایای استفاده از ان در کوهنوردی و پیاده روی:1-درباره ردیاب ها و ایمنی:
همانگونه که اشاره کردیم داشتن دستگاه ردیاب در کوهنوردی و پیاده روی می تواند ایمنی شما را فراهم کند شاید شما دچار بیماری قلبی باشید اما دکتربه شما توصیه کرده است که پیاده روی کنید خوب وقتی که شما ناگهان دچار مشکل قلبی می شوید و کسی نیست به کمک شما بیاید این دستگاه ردیاب است که می تواند اعضای خانواده شما را از وضعیت بد شما مطلع کند.
2- درباره ردیاب ها و مسیر حرکت:
برخی اوقات شما هنگامی که از کوه بالا می روید به مشکل بر می خورید و ترجیح می دهید که دوباره مسیر آمده را برگردید اما دچار دستپاچگی می شوید و راه را گم می کنید در این زمان اگر دستگاه ردیاب به همراه خود داشته باشید مسلما تمام مسیر حرکت را می توانید از روی ردیاب جی پی اس تماشا کنید و مسیر پیموده شده را برگردید.
اگر شما می خواهید جز آن دسته از افرادی باشید که از ورزش کوهنوردی و پیاده روی لذت می برند همیشه وسایل این دو رشته را همراه خود داشته باشید و فراموش نکنید که استفاده از ردیاب در کوهنوردی و پیاده روی چه فوایدی برای شما دارد به این جمله که می گویند پیشگیری بهتر از درمان است توجه کنید.
بارها شنیده اید که کوهنوردی در بهمن گیر کرده است و گروه تجسس آن را پیدا نمی کند مسلما با داشتن دستگاه ردیاب جی پی اس پیدا کردن این اشخاص به راحتی انجام می شود و دستگاه ردیاب می تواند مانع از مرگ شما شود.

ردیاب ایده ال|ردیاب خودرو ایده ال|جی پی اس خودرو ایده ال|ردیاب شخصی ایده ال|خدمات پس ازفروش ردیاب


درباره ردیاب خودرو ایده آل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *